Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PROTRON

    addikt

    válasz ii77 #53902 üzenetére

    Pedig hogy esküdözik az egyik hárombetűs boltocska akik tecső csatornát is forgatnak, hogy gyárilag sérült foglalatú alaplap ritkább mint a fehér holló.
    Ha valaki erre hivatkozik, akkor fogadnak vele hogy helyszínen kinyitnak Neki 10 dobozt és ha talál köztük sérült foglalatosat akkor megkövetik (remélem úgy értik hogy akkor természetesen csere után a teljes összeget is visszakapja)...de ha nem akkor fizetnie kell extrát. :D

    Aztán még is van ilyen...
    Anno a munkaállomásomba vásárolt alaplapot ott a boltban kinyitottam és ellenőriztem, be is fotóztam úgy hogy látszódjon a háttérben hogy a boltban vagyunk, mert mi van ha csak a szemem káprázik és azért nem veszem észre a hibát.
    Ugyanígy a procival.

    Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

  • #16939776

    törölt tag

    válasz ii77 #53902 üzenetére

    Nagyon egyszerű: Nyugodttan keresd fel az asus supportot és egyenesen írd le, hogy ezt és ezt a sorozat számú lapot ezzel a mechanikai sérüléssel bontottad fel. Kérdezd meg higgadtan hogy ezeket a képeket meg kell-e mutatnod minden fórumon, vagy kicserélik sérülésmentesre.
    A bolt "ellen"/"mellett" annyit, hogy a dobozon a lezáró matricát az teljesen érintetlen állapotban lelted, vagy bontott volt a doboz?
    Mert ha nem volt intakt, lehet hogy ez egyszer már volt visszáru a nagykerhez, csak "újra értékesítik" amíg ki nem derül, hogy tényleg hibás és vissza tudják küldeni a gyártóhoz.
    Ha nem cserélik ki a bolt arra hivatkozva, hogy Te átvetted a pénztárnál és onnantól a Te bajod, akkor kérdezz rá a lap előéletére, követeld ki, hogy mutassák végig a kísérő papírokat, dátumokkal, hogy világos legyen mikor és milyen utat járt be ez a lap, amíg hozzád került, egészen vissza az európai importőrig.
    Ha ez az út véletlenül "egyenes" és egyből hozzád tart, ezzel tudsz majd menni az asus-hoz, hogy náluk pattog a labda, ha addig jófejséből, üzletpolitikai érdekből esetleg nem cserélték még ki.

    Good Luck 4 U

    [ Szerkesztve ]

  • perecKING

    senior tag

    válasz ii77 #53902 üzenetére

    Szia! Nekem ilyen lapom van.
    100% hogy a csodas pcx eladott neked egy visszakuldott lapot! Nincsenek ilyen minosegi gondok egy markanal sem! Szerintem megeri az asztalra csapni es most meg finoman fogalmazok. Es meg hulyenek is neznek! Lehet javitgattak is, es abban sem vagyok biztos hogy az a lap meg jo!
    Az asus nem javitgatja a garis lapjait mind mereskedoknel kot ki. Nalam is kotott ki tobb szaz visszakuldott asus lap(angliaban)

    Hidd el suritett levegovel meg 99% iso alkohollal ugy letakaritom hgy meg nem mondod.
    csak en nem ugy adtam volna el mint uj...
    Regebben uzleteltem hasznalt-felujitott alaplapokkal
    Mindig kap egy uj antisztatikus lezaro zacskot kb 3forint/db nagytetelben aztan egy lezaro matrica sem kerul semmibe. Es bontatlan zacskos kiegeszito kabeleket stb is lehet belerakni ha az embernek van sok visszakuldott lapja...es a pcx-nek van egy 30e forintos lapbol kiszedik a bontatlan kabeleket es beteszik neked a dobozba a 100+lap melle

    Mobilrol

    [ Szerkesztve ]

  • Rick4

    félisten

    válasz ii77 #53902 üzenetére

    De ki a t*k*m gondolta volna, hogy rögtön nyissam ki és nagyítóval nézzem át.


    Alapból kelene így hozzáállni, vagy ott a boltban, átvétel jogcímen megvizslatod, vagy a kicsomagolást egy telefonnal felveszed valami normális minőségben. Mindenféle hasonló sztoritól megkíméli magát az ember örökre.
    SOHA semmiféle vitám nem volt, miután bemutattam a felvételt, mindig az volt a válasz, hogy oké, cseréljük azonnal. Semmiféle magyarázatra nem szorul a dolog. Legyen ez most tanulópénz.

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák