Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • temp123456

    tag

    Sziasztok.

    Már böngészem a netet a témában, hogy mit kellene venni, de hátha itt is kapok 1-2 jó információt, amit megköszönök.

    1. Tévére szánt összeg, forintban?230k Ft körül szoktam általában venni. Ha 300K körül van, és tényleg megéri az árát, az még belefér. (ha csak többe kerülős van, max hitel segítségével, Q80T/X900H a teteje, oled nemkell)
    2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)70% játék ,30% filmnézés
    3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?2 méter játékhoz, 4 méter filmhez. 65-ösre gondoltam, ha nagyobb nembaj.
    4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?Szoba teljesen be van sötétítve, de 1 sima 800lumen mennyezeti lámpa mindig ég, sosincs sötét
    5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?Egyedül, szemből csak.
    6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)Ezek közül semmi, az egyéb-nél kifejtem.
    7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)1 db HDMI, hálózat a NAS eléréséhez.
    8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?Falra lesz szerelve
    9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)Ezek közül semmit, a jó ár/érték arányt azt igen :)
    10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)Ezek közül semmit, játékhoz kell 4k/60hz minimum, low input lag. A gépem csak hdmi 2.0b kimenetes, bármilyen egyéb játékos plusz-t szívesen látok, mint pl g-sync, de nem kizáró ok, ha nincs. TV adást soha nem nézek, összes filmem hálózati NAS szerverről jönne etherneten vagy wifin??, csak 4k, HDR előny lenne, de csak akkor használnám ha tényleg bírja fényerővel a TV.
    11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?Lehet használt is.

Új hozzászólás Aktív témák