Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kempetlen

    tag

    válasz totron #47635 üzenetére

    A valóság az, amit leírtam. Nagy mintavételezés alapján, és az általános tapasztalat is ez. Az, hogy neked mi volt a nyűgöd vele, nem sokat oszt vagy szoroz a témán. Nyilván nem ezzel foglalkozol, nincs akkor rálátásod. A személyes tapasztalattal semmi gond nincs, csak amikor megkérdőjelezed más kvalitásait, és bemászol a személyes terébe, na az innentől fogva érthetetlen. De akkor hagyjuk is.

    Vesa: Pontosan azért, mert nem instabilabb. Azért, mert támogatott bármennyire is alulbecsülöd ezt a kérdéskört. Azért, mert biztonságos - de láthatóan ezt is leszarod. Akkor ezek után mivel győzzünk meg? Nyilvánvalóan téged személyes preferenciák és benyomások űznek, így viszont nem lábalsz ki a tudatlanságból. Én is sokáig halogattam a Win 10 használatát, de egy jó ideje meglépték azt a szintet, ami elfogadhatóvá és megbízhatóvá teszi. Ennek idestova 2 éve. A mostani előtti, 1909-es release pl. csak arról szólt, hogy bugfixeljenek, új feature abba nem igazán került bele. Szerinted képtelenek változtatni, és még mindig attól kell félni, hogy vajon mikor omlik össze? Ez már a múlt, évek fejlesztése van a Win 10-ben. És valóban, ha nem ismered, hogy hova jutottak, mennyire megbízható, akkor nem lehet más a következtetés, minthogy nem próbáltad, és épp emiatt érteni sem értesz hozzá. A bizalmatlanságon csakis a saját tapasztalás segíthet, ha nekünk nem hiszel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák