Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • totron

    addikt

    válasz Kempetlen #47639 üzenetére

    Hát attól tartok, ha ilyen a hangnem, engem sem érdekel a te sértettséged. A vélelmeidet meg privátban is megírhattad volna, persze a nagyközönség előtt kell, hátha valaki automatikusan átveszi a te véleményed. Valamilyen szinten biztosan jó problémamegoldó vagy és ezt a szervizelésben tudod is kamatoztatni, de ezen a betanított munkás szinten túl nem látsz. Nem személyeskedés, csak ennek tudom be, hogy sehova nem sikerült jutni, órák alatt sem. De legyen ez. Nem hatalmaz fel viszont arra, hogy kérdés nélkül told rám a véleményed rólam. Ami nyilván fix, hogy ne kelljen semmit összefésülni, nem tudod máshogy feloldani a szembenállást, elég statikus vagy így. Ha valami meghaladja az említett kvalitásaidat, akkor rögtön nyűg, meg rögtön a másik a hülye? Az ügyfeleknek is ezt adod be? Szép. Klasszikus IT-s arrogancia. Nem sikerült nem elbeszélni egymás mellett sem, gondolom ez is erény. Hát, ez jobb nem lesz. Továbbra is van rálátásom, továbbra is képtelen vagy kezelni az akár árnyalataiban eltérő tapasztalatokat vagy szöveget értelmezni vagy én nem tudom, de nagyon ragaszkodsz. Tedd.

    Szerk.: mégis csak bosszantó azaz ultraprimitív gyerekattitűd amivel élsz. Messze nem csak a saját tapasztalataimról írtam, hagyjuk már ezt a belém vetített minden azért van, mert védem az igazam sarkítást. Te hoztad ki erre. Hiába írom ezt is. Soha ne kérdőjelezd meg magad, csak ügyesen és magabiztosan, előre. Szevasz.

    [ Szerkesztve ]

  • Vesa

    veterán

    válasz Kempetlen #47639 üzenetére

    Komolyan, Te mit nem értesz azon, hogy tömegeknél okozott összeomlást vagy egyéb bajt a frissítés?
    Jól írja a kolléga: van a saját kis szűk világod, azon túl semmi nem létezik. Értjük, összeraktál pár gépet egy garázsban és a clean install stabil volt. Parádés. Ebből levonod a -hibás- következtetést, hogy az összes felhasználónál ennyi a történet. Pedig már legalább a harmadik linket teszem be, amiben konkrét w10 anomáliákról írnak. Egyiket sem olvastad el nyilvánvalóan.
    Meggyőzni? Mivel? Azzal, hogy a világba kijelentéseket teszel? Én már több linket odabiggyesztettem az érveim mellé, Te maximum egy másik fórum tagra hivatkoztál, mintha ő a szakma egy kikezdhetetlen géniusza lenne, akinek a szava mindenek felett hiteles! Ne vicceljünk már...

    Na mindegy, veled befejeztem mert erre a szintre nem kívánok lemenni.
    Mindenkinek további stabil OS-t kívánok, mindegy milyen!

    [ Szerkesztve ]

    A tudomány a valóság költészete!

Új hozzászólás Aktív témák