Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szazbolha

    addikt

    válasz Hunork #64249 üzenetére

    Köszi a tippeket. Szinte mind hiányzik a listámból (kivéve Aero 800, Z9 Neo)
    Az árakat arukeres-ön és Ip@n- on néztem, ha ott nincs a ház vagy 2 hét a rendelés nem is foglalkoztam vele.
    Nálam az ODD feltétel volt, viszont csak 1 SSD + 1 HDD a felállás.

    Raidmax MONSTER II - 20K felett van sajnos, pedig jól néz ki
    INWIN GT1 - 20K felett van
    PHANTEKS Eclipse P400 - 20K felett van, kár mert ez nagyon jó ház lehet.

    BITFENIX Shinobi - Ez kimaradt, a 3,5" HDD keret miatt. Ez a régi dizájn. Inkább a VS-92 az 5,25" végig
    ZALMAN Z11 Plus - Kicsivel 20K felett és csak 1 első ventije van
    AZZA Photios 250 - Kicsivel 20K felett és felső I/O portos, de szép darab.

    COOLERMASTER MasterBox 5 - Kicsivel 20K felett, pedig favorit lenne
    AZZA Titan 240X - Ez nem tudom miért maradt ki, szép és jó házikónak tűnik épp 20K alatt
    NZXT Source 340 - Ez szép és jó ház, de nem megy bele ODD

    THERMALTAKE Versa N27 - Ez bizony kimaradt, talán a felső I/O panel, meg az RGB fanok riasztottak el.
    FRACTAL DESIGN Core 2500 - Ez is kimaradt, pedig mindene megvan ami nekem kell, csak az I/O fenti
    LIAN LI PC-K5WX - 150mm CPU magasság miatt maradt ki.

    Ezekről teszteket sem néztem, de nagy meglepetések nem lehetnek. Elég nagy házak, megfelelő számú beépíthető ventillátorral.
    Ha összeszámolom a +költséget 4 új venti kell mindegyikbe + PWM elosztó... az majdnem annyi mint a ház... de a felénél biztos több. Porszűrőket meg lehet oldani házi módszerekkel is, bár én csak a szívókra tennék. Elől meg a legtöbbjén van valami.

    Tényleg PWM elosztóra van tipp? Úgy gondoltam az alaplappal szabályoztatom a ventiket.
    Kár hogy a VGA-val nem lehet, bár létezett olyan venti régen, aminek volt egy hőérzékelője és maga intézte a szabályozást.

Új hozzászólás Aktív témák