Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    válasz Zοltta #74073 üzenetére

    "A 11 az a tenyér szélesség, én zárt ujjal szoktam mérni / hüvelyk új nélkül 9,5 / azzal együtt 11 /, itt egy cikk róla."

    Értem. Nekem szélesebb a tenyerem, 13,5 cm a hüvelykujjal együtt mérve.

    "Ha ez segít én karmos fogással fogom, nem tenyeressel[..]"

    Ebben az esetben nincs is értelme összehasonlítani, mert teljesen más fogás a "karomos".

    "Figyelj, én eddig minden hardveremet, Tv- Hangfal, Egér, próbálgatás nélkül vettem és elsőre szerelem volt"

    Nem vagyunk egyformák. :N Én előtte teszteket, véleményeket olvasok.. több százat. Ha van lehetőség, élőben is megnézem, letesztelem, mielőtt döntök.

    "Cipő.... az a talpadra igazodik és úgy tágul, ez nem igazán jó hasonlat ,de értem "

    Ezt ugye nem gondolod komolyan? Ezer és egy "buktató" lehet egy cipővásárlásnál. Eleve az sem mindegy, hogy bőr, nubuk, szintetikus bőr, szövet, vagy szintetikus szövet, mert mindegyik máshogyan viselkedik.

    Aztán van-e benne varrás? Ha van, hol? Érintkezik a lábbal? Elég magas a lábfej számára a felső rész? Ha fűzős cipő, kellően mélyen ki van vágva? Stb.

    De persze ez is ízlés dolga. Kinek mi... ki mit visel el. Én már csak a tökéletességre törekszem. ;)

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák