Hirdetés

Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    válasz t1 #2378 üzenetére

    A kadettet nem cserélném el egy swiftre akkor gondolhatod, hogy amikor egy calibra szóba jön akkor a swift már erőteljesen felejtős.

    Ha mindenáron gyorsulni szeretnék akkor raknék egy C20XE mocit a kadettbe és jöhetne nekem GTI meg akármilyen swift (akármilyen széria nem kell linkelni a ferrari verő suzukikat).

    Pl az álomautó számomra 525D bmw is a maga 164 pacijával és a hozzá tartozó súlyával nem éppen sportautó de nem érdekelne, hogy megelőz valaki egy suzukival... tegye :)

    A kadett 12,3 alatt volt 100-on amikor megvettem azóta még kicsit helyre is lett hozva az a moci (gyújtás, szelepek, tömítések, váltó stb...) és az is elég volt még ahhoz is, hogy lámpánál 90%-ban én legyek az első, 75 pacival!

    A 115 pacis calibra nem lenne egy gyorsulási autó ellenben a 10sec (asszem ennyi a 0-100) még így is jobb mint a kadettnek és akkor össze sem lehet hasonlítani a két autót más téren...

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Gigabyte C301 RGB Black - Arctic Liquid Freezer III 360 RGB Black - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Aktív témák