Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • scream

    veterán

    válasz nuke7 #646 üzenetére

    Én az említett ATGM1-et vásároltam meg és használom egy ideje.

    Alapvetően elégedett vagyok vele, a hangminősége tök jó, csak kár, hogy minden is belehallatszódik, ezért továbbra is szenvedek rendesen.

    Elsősorban home office-ra - így mindenféle platformos online meetingelésre - vásároltam, hogy ne kelljen kábeles fejhallgató - Sony WH-1000XM3 nem használható hívásokhoz.

    Erre sajnos csak korlátozottan alkalmas, mivel hiába állítom irányba, akkor is minden irányból (oké, hátulról nem, de ott fal van, szóval max a visszhang jönne onnan...) felveszi a hangokat, így ha pl feleségemmel egyszerre van meetingünk (kis lakás, egymástól 1.2m-re dolgozunk) akkor továbbra is behallatszódik, bármilyen halkan is próbál beszélni.

    És nem is igazán tudom milyen irányba kéne indulnom, mert régóta nézelődök wirelless headset után (3 db-ra sikerült szűkíteni: Bose 700 + UC dongle (ennek a beszerzése tök kérdőjeles, sehol semmi infó róla), Jabra Evolve2 85 és SteelSeries Arctis 9) de kifejezetten PC-s kommunikációra kihegyezett mikrofon nem igazán jellemző a szegmensben - ezért aztán úgy döntöttem, hogy akkor egy asztali USB-s mikrofon (most külön audio interfészt venni az amúgy sem bántóan nagy asztalra annyira nem hozta meg a kedvem) és akkor a meglévő Sony fejes.

    Ötleteket szívesen vennék, hogy ilyesmi felhasználásra mi/hogyan ajánlott. :R

Új hozzászólás Aktív témák