Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz Warton #83045 üzenetére

    Ez a mostani jelenség azon a régi gépen fordul elő, amin wifi hardveres gondod is volt és valami polkit-es módszerrel leszabályoztad a VGA-t? Egyébként lehet bármi, a HDMI-s kivezetős megoldásoknál tényleg vannak anomáliák néha, kérdés, hogy ezeknek és bármilyen más rendszerkomponens variálásnak akár egyes csomagok frissítésekor lehet-e nem kívánt hatása....hát lehet. A megfelelő ismeret nélküli konfigolás, rendszer alkotóelemek csereberéje ugye fordított arányt alkot a stabilítással. De ha ilyenek miatt írtad, hogy a Linux instabil szerinted, akkor legyen. :K

    Minap egyébként velem is elhitette a TV, hogy meghalt a képe, notebookról volt kivezetve YT rádió, de közben előtte való nap a TV source is váltogatva lett, menet közben kihúztam a gépből a HDMI kábelt, közben telefonról is küldtem a TVre online rádiót és ezek után este alvásba küldtem a gépet és másnap reggel fekete maradt a képernyő és csak hang volt.

    Fenébe, lehet instabil lett nálam is a Linux? :Y

    Egyszóval minél több különböző appot zsúfolunk bele egy disztróba és minél több variálást végzünk alap vagy egyéb beállításoknál, konfigolgatunk mélyebb ismeretek nélkül, annál esélyesebb, hogy szokatlan működés léphet fel, de ez nem nevezhető a Linux instabilitásának szerintem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák