Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lathronos

    őstag

    válasz Keef_Lee #51023 üzenetére

    Azért raktam bele, mert vannak akik igénylik(például te is), meg ugyebár HTPC-hez ez a legideálisabb környezet. A tárolóban a teszt és stabil verzió egyaránt megtalálható, és ha jól tudom nem is lehet beállítani, hogy csak stabil verziókra frissítsen. Amint újat talál, jelez, de nem nézi, hogy az stabil verzió-e. Ezt a felhasználónak kell kiderítenie.

    Arch linux, Uplay: Lathronos, Linux User # 563733

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz Keef_Lee #51023 üzenetére

    Mert, akkor anno minek raktad bele?

    Azért rakta bele, hogy benne legyen, mint ahogy az összes többi programot, ami eddig működött! Épp ez a célja a remastereinek, hogy jóval több már telepített, működő program van benne, mint egy normál Ubuntuban vagy akár Mint-ben!

    Nem hiszem, hogy Lathronos ft garanciát tudna vállalni arra, hogy ezek a programok és úgy összességében az egész rendszer működni fog frissítések után is! Ilyen garancia az alap disztrókra sincs, ha végigtúrod az Ubuntu vagy akár ezt a topikot, erről szólnak a hsz-ek, hogy frissítés után összeomlott, nem működik, etc.

    Nem kell, hogy használja az összes programot az, aki remastert készít, elég ha azt tudja, milyen gyakori kedvelt programokat szoktak általában telepíteni az user-ek és azokat berakta egy remaster disztróba. Akinek ez így tetszik, az használja!

    Millió oka lehet, ha valami frissítés után nem működik, a topikot olvasgatva ez neked is nyilvánvalóvá válhatna!

    Nálam 17.3-on simán működik a nálad megnyekkent verzió, gondolom, ha normál Mint 17.3-at használnál, akkor ugyanúgy megnyekkent volna nálad a Kodi 17, mert a hardvereid közül valami nem működik együtt vele.

    Szerintem előbb írj a Kodi fejlesztőknek, utána az Ubuntu és a Mint developer team-nek is, valami csak kisül belőle! De ne azt kárhoztasd, aki komoly munkát fektetett abba, hogy megkönnyítse az extra lusta userek életét!

    (próbáltam szofisztikált lenni)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák