Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Siriusb

    veterán

    válasz Picco #3393 üzenetére

    Én csütörtök óta szúrom el az időm linuxszal (Ubuntu). Abszolút nem értek hozzá, ezért elkezdtem a látványt testreszabni, mondván ezzel kicsit át fogom látni az Ubuntu elvét, működését.
    A nagy részét persze nem sikerült megoldanom a kitűzött feladatoknak, de amikor egy fórumon olvasott leírást követve (mac style toolbar-t akartam feltenni - részben sikerrel) a beryl managerben csak a metacity ablakkezelőt lehetett aktiválni, hiába kattintottam a berylre, hamar vissza lehetett állítani a működőképes állapotot.
    Feltételezem, ha többet olvasgatok az egészről, majd menni fog, ám ilyen rövid idő alatt is megszerettem a linuxot. Már nem is vonz a windows igazán. :)
    Sok idő és energia megtanulni egy új oprendszert, de ezt a winsowsba is bele kellett fektetni az elején.

    Egy meglátás: egyrészt rengeteg info, segítség van a neten linuxhoz, másrészt elveszettnek érzem magam emiatt, nem tudom, melyik változatra hallgassak.

    Szerk: szerintem sosem lesz problémamentes oprendszer.
    Ha a beépített csomagkezelőt használod, valószínűleg kevés problémád lesz - egy átlag usernek szerintem ennyi is elég.
    Tényleg, linuxot használ átlag user? :DDD

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák