Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rarki72

    tag

    Sziasztok.
    Átolvastam az elmúlt napok posztjait, de úgy látom fehér holló vagyok, így kérdezek...
    előzmények...
    Évek óta nagy megelégedéssel használom a MiBox S + Kodi kombót. Soha egyetlen verzió váltással sem volt gondom. Igazából sosem volt gondom. Talán mert csak az RTL Most kiegészítőt használom és nem százat :)
    A médiatár nagy segítség a több ezer film és sorazat epizód közötti navigálásban.
    Illetve nagy segítség volt...
    A 19-es verzió megjelenése nem kompatibilis a legtöbb kiegészítővel? Se baj...
    Nekem a teljes Windows hálózatot nem hajlandó látni, mindegy mit csinálok... Csak a hibaüzenet ami szerint nem sikerül kapcsolatot teremteni a kiszolgálóval...
    Az említett nem kis méretű médiatár minden figyelmeztetés vagy hiba üzenet nélkül lenullázta magát a frissítés utáni első induláskor... Persze vissza varázsolnám, na de hálózat nélkül... Ha majd egyszer lesz hálózat egyesével bejelölgetem, hogy mit láttunk és mit nem :/
    Kénytelen voltam visszatenni a 18.9-est és szépen mindent beállítgatni, médiatárt létrehozni, átellenőrizni... gondolom elleszek pár hétig...
    Tudja valaki mi történik vagy full egyedi az esetem...?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák