Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Tikakukac #72492 üzenetére

    Dehogy... Én nem csavarhúzóval takarítok. :P Szóval nem szoktam gyakran szétszedni ezeket, meggyőződésem szerint nem is nagyon tesz nekik jót, ha sokszor vannak megbontogatva.
    A terv, hogy teszek bele a jelenlegi 4GB ram mellé még 4-et, és a gagyi gyári paszta helyett egy rendes AC MX4-et, ami nem fog kiszáradni a következő 3 évben, az 100%, és kész is leszek. Ha nem fingja el magát a gyári (netes képek alapján) Panasonic ventim, akkor a következő 3 évben semmi okom nem lesz szétszedni. :N Rendszeresen szoktam takarítani, sima körtepumpával a gépeim, sosem kellett még szétkapni őket, nem várom meg, míg teljesen átveszi a hatalmat a kosz meg a szöszök a gép belsejében. :D

    Szívem szerint a Panasonic ventit is szétkapnám megnézni, miújság benn, annak majd utánanézek. Ha golyóscsapágyas, akkor kár bántani, ha viszont a Pana speckó siklócsapágya van benne, akkor lehet érdemes lesz tennem bele némi jóféle friss csapágyzsírt, és akkor 100% semmigondja nem lesz a ventinek se a következő 3 évben, mert elég tuti csapágyzsírom van. ;]

    (#72494) Butcher82: Jogos kérdés. Viszont ott van a HMM-ben [link], 61-62. oldal, hogy kell meghúzni nyomatékkulcs nélkül, hogy jó legyen. ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák