- Milyen billentyűzetet vegyek?
- HDD vs SSD: Ki nyer 2025-ben? – Tech Percek #4
- Gaming notebook topik
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Vezeték nélküli fülhallgatók
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
- Egérpad topik
- Házimozi belépő szinten
- 80% vs. 100% – Tönkreteszed az aksit, ha mindig feltöltöd? – Tech Percek #6
Új hozzászólás Aktív témák
-
zsoika
addikt
válasz
Formaster #1027 üzenetére
Közel sem biztos hogy az a kébel adja neked a legjobb hangot mint nekem....sajnos ki kell próbálni.
Én Prosonnal kezdtem ,talán 4eFt volt de csak egyszeres árnyékolású. Később vettem egy Inakustik premium Y kábelt használtan ( talán 6eFt volt),de annyira jókat olvastam a AQ black lab kábelről hogy ki kellett próbálnom ....ha már 50%-os akcióban volt karácsonykor.
Vesztenivalóm nem volt , hiszen annyiért amennyiért vettem biztos el tudom adni, gondoltam és így is lett. Nekem nagyon nem jött be már csak kinézetre sem ..... Olyan vékonyka. Az Inakustikkal sokáig elégedett voltam, de amikor átköltöztettem a mélynyomót egy AVR -hez közelebbi helyre, már túl hosszú volt az 5m... Csak tekeredett a szekrény mögött. Ekkor tettem fel a kérdést a topikban hogy mit vegyek és sokan (olyanok akik komolyabb rendszerrel rendelkeztek) ajánlották ár/érték arányban az Oehlbach ot. Nemir linkelt is egy kihagyhatatlan ajánlatot...a német Media Markt ban valami 17€ körüli áron volt elérhető + szállítás. A bökkenő hogy csak németországba szállít a MM de van kint barátom ... Így probléma megoldva.
Akkoriban többeknek hozattam( itt a fórumon) ilyen kábelt és elégedettek voltak. Én sem panaszkodhatok a hangra és méretben is pöpec. Lehet van jobb kábel ami jobban illene ide nekem ,de egyelőre elég volt a kábelekből... Kicsit már beleuntam a cserékbe."nagyon jó áron kaptam a Klipschet ár/érték arányban verhetetlen vétel volt. Másrészt elégedett is vagyok vele," Ezzel semmi baj sincsen ...használd egészséggel!
A Denon X2000 széria azért nem egy erőgép
Új hozzászólás Aktív témák
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Autós topik
- Elite: Dangerous
- Napelem
- HDD vs SSD: Ki nyer 2025-ben? – Tech Percek #4
- Gaming notebook topik
- Samsung Galaxy S21 Ultra - vákuumcsomagolás
- Formula-1
- Elmondta a Nintendo, hogy mennyi Switch 2-t vihetnek haza az emberek
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- További aktív témák...
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T495 - AMD Ryzen PRO 7 I 16GB I 256GB SSD I 14" FHD I Cam I W11 I Gari!
- Bomba ár! Dell Latitude 7320 - i5-11GEN I 8GB I 512SSD I HDMI I 13,3" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 5700X 16/32/64GB RAM RX 7600XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- ShieldUp Fóliavágógép tartozékaival
- DDR5 16GB 8GB 32GB 4800MHz 5600MHz RAM Több db
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest