Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr Bond 007

    őstag

    válasz AssAssynn #238 üzenetére

    "Figyelj, én lelkesen jöttem ide, nem kell belőlem ellenséget csinálnod"
    Nem ez volt a célom! :R
    Csak már baromi unalmas ugyanazokat a tájékozatlanságból következő dolgokat olvasni mindenhol... Meg az is hogy sokan úgy adják elő, mintha holnaptól ezt kötelező lenne használni.

    A konzol az életciklusa végéig fix hardver lesz. (azért a végére el tud fáradni jó pár címnél) A stadián meg már most is szabadon válogatják össze a fejlesztők a hardvert a játékuk alá. Pl az új foci manageres game 2 cpu-t kap, mert nekik az kell. Nyilatkozta már fejlesztő azt is hogy ők már erősebb hardverrel dolgoznak mint ami most a rackekben van, mert mire befejezik a fejlesztést, már az lesz használatban. 8k 120fps is be van jelentve. (bár nem biztos hogy egyszerre lesz meg) Ez is árnyalja azért a képet. Meg az hogy hiába akarok ps5-t venni, nem kapok sehol. :(

    "Ott viszont veszel használtan olcsón játékot, amit kijátszás után tovább is adsz 1-2 ezressel olcsóbban, vagy ugyanannyiért"
    Ez abszolút jogos, és jelentős hátrány.

    "Kijön egy új játék, ami ezen fut a legjobban (mint volt a cyberpunk), megveszi 1 milla ember a Stadia-ra, és előfizetés nélkül nyomja hónapokig. Ez mennyire fenntartható a rendszer számára? Vagy később, amikor uborkaszezon van és a játékosok többsége szintén előfizetés nélkül nyomja a régi játékait? Nem gondolom, hogy ez túlzottan megérné a Stadia-nak."
    Na igen! Ez jó kérdés, de valami értelme csak van ha mindenki ebbe az irányba indul meg. (Xcloud, Luna, Ps now) Szerintem itt be játszik az is ami anno az ms-nél az xbox 1-nél. Féltek hogy ha a sony bejut a nappaliba, akkor nekik annyi. Azt tudjuk hogy a játékipar már magasan ver mindent.(mobil is bele értve) Itt most új piac nyílik, és tudják aki először lép, az behozhatatlan előnyt szerezhet. Ezért most még a totális pénz égetés is belefér nekik. Ahogy az epic store-nak is belefér hogy egy rakat gamet kvázi ingyen ad nekünk, csak hogy játszmába tudjon kerülni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák