Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • r-chee

    őstag

    Ide is belinkelem a problémám, hátha köze lehet magához az SSD-hez (illesztőprogram stb):

    "Néha előjön weboldalon található képek lementési kísérleténél egy üzenet, hogy a "a szemaforhoz rendelt határidő lejárt", s nem tudom lementeni az adott képet. Ugyanez az üzi előjött egy zenei album törlésénél is. Természetesen nem tudtam törölni az adott albumot."

    ....egyszer csak....

    LINK

    Szerintetek ez most mi? Nem látom a D:\ meghajtón lévő fájlokat.
    Azt még megemlítem, hogy mivel nem volt gépre kötve épp winyó, SSD D:\ partíciójára töltöttem le pár dolgot. Ezeket az "asztalon lévő" lomtár töröltnek mutatta, holott nem töröltem, de ha rámentem törlésre, nem csinált semmit. Meg ha akarok pl. Faszbukon keresztül egy képet lementeni/letölteni, akkor is előjött ez a szemafor-os hiba, de csak, ha D:\-re akartam menteni.

    Az SSD-vel lehet gáz? SATA illesztőprogit, alaplap drivereit újratelepítettem, de semmi változás.

    üdv.

    [ Szerkesztve ]

    Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

Aktív témák