Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • krx21

    nagyúr

    válasz bzoley #1357 üzenetére

    Nem értem, ha az előző kettő tetszett akkor ez sokkal jobban kell, hogy tetsszen!
    Ez a játék csak több, jobb lett! Csak nem a COD-os díszletszerű, cső, arcade, játék inkább a stílusod?
    (Egyébként én szeretem a COD-ot is, 20-30 percig, míg nem kezd el idegesíteni.. :K .)
    A túl szaturált színek, helyett szerintem is lehetett volna kicsit életszerűbbet használni...
    De ez azért van, mert sokan sírtak a FC2 fakó színvilága miatt az FC1-hez képest... Pedig az nem visszalépés volt, hanem javulás... Mint ahogy a játékmenet és a sztori, pont egy nagyságrendet javult az előző részekhez képest! Kezdj el vele játszani és a töltelékből csak annyit csinálj, amennyit kedved van! Meglátod nagyon jó játék lett! :C (szerintem...)
    A jóból sosem elég: Ha még a Crysis 1 rombolhatóságát megcsinálták volna, akkor nagyon örültem volna!
    Nagyon élvezetes, volt, hogy lövöldözés közben kidőlt 1-2 fa, illetve a bungalókat gyakorlatilag le lehetett amortizálni... De itt inkább a sztorira és a játékmenetre feküdtek rá...(ami nem baj mert az jobb befektetés volt...)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák