Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    válasz Peak #4159 üzenetére

    Ez így ebben a formában nem igaz, mielőtt elkezded a végső küldetést, a játék szól, hogy innen nincs visszaút. Az más kérdés, hogy elolvasod-e, amit kiírkál...

    (#4156) Ryder62: Ha azt mondom, hogy nekem több csengőhangom is FO3 zene (az egyik pont a Requirem for Humanity 1:45-től kezdődő része), akkor mennyire tűnök megszállottnak? :D
    Nekem a kedvenc betétdalom egyébként a Rhythm for You (természetesen ez is csengőhang :B).
    Most az L.A. Noire-ral játszom, amikor a rádióban megszólalt az Into Each Life Soma Rain Must Fall, esküszöm beleborzongtam.

    (#4155) Jorus: Nekem is a Fallout 3 az etalon, azt mondhatom, hogy a "legkedvencebb" játékom, ever. Néhány, a New Vegasban bevezetett játékmechanikai újítás hiányzik, de összességében tökéletes-közeli játékot raktak le az asztalra Bethesdáék, már várom a Fallout 4-et; Skyrim-ezés közben is mindig az jut az eszembe, hogy szép meg jó, de nem Fallout. Ez beteges, azt hiszem. :)

    [ Szerkesztve ]

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Új hozzászólás Aktív témák