Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • grHawk

    aktív tag

    Emberek!
    Ez egy teljesen szubjektív dolog. Mindenkinek saját döntése, hogy játszik egy játékot vagy nem. Az Elite egyik jó/rossz tulajdonsága (mindenki döntse el maga), hogy van jövője. Hogy nem állt meg ott a játék, hogy kiadták 2014-ben. Hanem tudjuk, hogy van egy terv mögötte, és az még nem ez a játék. Olyan, mintha vettünk volna egy early acces játékot, annyi különbséggel, hogy ez már akkor egy teljes értékű játék volt. Miért? Mert ez egy sandbox űrszimulátor. Ez volt az alapkoncepció, és erre is építkeztek. Nem kell GTA, Skyrim, stb. horderejű játékokhoz viszonyítani. Viszonyítsátok szimulátorhoz. Melyik szimulátor ad teljesebb élményt az Elitenél? Egy teherautóval rohangászni országutakon vagy repülővel le-föl szállni szarabbnál szarabb grafikájú reptereken? Hagyjuk már. A valóságban is nap, mint nap felkelsz és elmész melóba. Ez egy szimulátor, tegyük már túl magunkat a Star Citizen koncepciós elvárásokon. Ja, jöjjünk az ominózus "de ez egy játék" dumával. Akkor ez NEM A TE JÁTÉKOD. Nem neked való. Ha ennyi idő után erre a konklúzióra jutottál, akkor mit keresel még itt? Ja, hogy még ott van benned az a remény, hogy a játéknak van jövője? Akkor ehhez mérten mérlegelj, hogy megéri-e maradni. Ahogyan eddig is tetted, és maradtál. Fölösleges nyálverésnek nincs értelme. Elismerem, a Frontier szintúgy szar a kommunikációban, mint sok más játékfejlesztő. Szidjuk is, követeljük is, mert sajnos ez a módja. De szidni egy játékot, amit több, mint ezer órán át játszottál (qrvára mindegy, milyen hülye okból), nonszensz. Tedd már túl magad rajta. Keress másikat, és ne szidjad azt, amit más még élvez.
    Mondom ezt úgy, hogy 1300 órám van benne, van bőven rossz és jó tapasztalatom is. De a pénzemért megkaptam, amit akarok. Ami zavar, az az egész fejlesztő-közösség kapcsolat, amit kiépítettek. Ezt szidom is, ott vagyok a nemzetközi szavazásokon, stb..., amik esetleg ezen változtathatnak. Nyilván itt is elmondom a véleményem. De nem szidok egy játékot, amire senki nem kényszerített rá, hogy játsszak. Nevetséges, amit itt néhányan művelnek. Menny azt játsszad a Witchert és társait, ha az tetszik, én sem fogok odamenni és jól megmondani neked, hogy szerintem az egy szar, és az Elite meg legalább ebben meg abban jobb. Legalább a kicseszett kategóriát találjátok már el...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák