Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ROBREGGAE

    tag

    válasz Zoolee1976 #562 üzenetére

    Nekem nincs bajom, ha valaki összevásárolja a csapatát. Nekem 2730-as együttesem van most a ligára. Különben ebben a játékban, kis túlzással minden hülye összetud hozni egy 2600+-os csapatot vagy még sokkal jobbat is. Költeni se kell egy eurócentet sem.

    Az a bajom éppen, hogy átfolynak a labdák a játékosok között. S engem ma is és tegnap is jóval gyengébb csapattal vertek szét, a gyerek nem járt div6nál fentebb ráadásként. Úgy kell nyomkodnom a gombokat, mint egy őrült. Ha nem figyelsz, a csatára elveszi a labdát. A védekezés továbbra is borzalmas. Update előtt azé legalább több dolog működött.

    Nem lehet használni jelenleg, azaz a frissítés óta egy Van Bastent, mert nem egy gyors támadó. Elveszik tőle a labdát, bezzeg Mbappéval széjjel futnak tükör simán, a 98-as Tomorival sem tudtam leszerelni, vagy keresztezni az útját.

    Nagy keservesen meglett a divison2 ma, de szétnyomkodtam a kontrollert. Aztán lehet csak azért, mert a script most nekem engedte, hogy kapusról kipattanó labdát bebasszak az első percben...

Új hozzászólás Aktív témák