Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoolee1976

    aktív tag

    válasz ROBREGGAE #560 üzenetére

    A klub csapatok kihívásnál szinte minden "magasabb" szintű user div 5 és az alatt csak és kizárólag 95+ os játékosokkal és Reál Barca Bayern City Inter Chelsea Atleti valamelyikével van.NmAz átlagos csapat erő 2550+ ! Nekem Közepes Pool kerettel kb semmi esélyem (2300) bár most átállítottam a pass supportot lvl1 ről lvl 3 ra és máris jönnek a győzelmek!De olyan letámadást csinálnak a legtöbben hogy az irreális, bár ez inkább a pay to win csapatoknak szól.Szóval mezei játékosokkal hiába is játszanál sokkal jobban,az ellenfél ráül a pressing gombra és a többit intézi a játék.Irreális szituációk állandóan és 45+ és 90+ gólok rendszeresen.Ha nem passzolom kb 2 méterrel az ellenfél játékosa mellet erőből el a labdát akkor simán valami elbaszott irreális mozdulattal interceptionozza szinte az összes passzomat!Meg a védő akinek 82 es gyorsasága van utoléri 10 méter hátrányból a támadómat akinek 90 es a sprintje! Ezek rendszeresek ,ma abbahagytam megint egy időre,mert az agyvérzés kerülgetett mióta újra elkezdtem játszani evvel a fostengerrel.Örülök hogy jók az animációk meg az arcok,meg lobog már a haj is,csak avval a szájbabasz.tt gémpléjjel kellene valamit csinálni hogy az ember élvezze ezt mint régen minden évben!De sajnos ez is átment ilyen world of tankos play to win játékos lehúzásba.

    Zoolee

Új hozzászólás Aktív témák