Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chal

    addikt

    Repült a subscribe :) A drónos topic mellett szerintem tök jól elfér ez, ott inkább a racer kategória megy, engem pedig a videózás és azon belül is a DJI érdekelne inkább. (Egyébként Mavicom van).

    @Amarton: jelen. Elég sok időt fordítottam erre, és az olvasottak/látottak alapján kizárólag manuális módban videózok. Megvettem a gyári DJI ND sort (4/8/16), az biztosan rendben van, a kínaiakról sok rosszat olvasni minőség téren (gondolok itt az aliexpresses olcsó Mavicos ND filterekre), de biztos bele lehet nyúlni ott is jó vételbe.

    Egyébként tapasztalataim szerint 1/60-al (én 30fps-el nyomom, nem 25) kb. a naplemente közbeni/utáni időszakban tudnál filmezni, ezért is elkerülhetetlen az ND. Kicsi szenzor ide vagy oda, azért az a fix 2.4-es rekesz nagyon sok fényt enged be. Itt egy példa arra, amikor 1/60-al ment a felvétel manualban, a torony világításánál látható hogy kb. mikor készült, után fél órával már be is sötétedett teljesen :) (disclaimer: a videón látható reptéren üzemeltető személyzetként vagyok/voltam jelen, szóval tudom hogy mit/mikor szabad, valamint a drón nem volt a torony nívójánál fentebb).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák