Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lipi67

    veterán

    válasz V.L. #893 üzenetére

    Szarni bele!Aki hülye,szenvedje is meg! :D -ez a való világ,a hülyeség megbosszúlhatja magát,nem úgy mint az életben,ahol majmok,analfabéták(Győzike,Pákó stb..)még meg is élnek belőle..Mostanság nem áll módomban extra tuning(1,7V-os),talán jövhéten..De valamit megpróbálok,bár a léghűtés feszhatárait asszem már igy is kitoltam nagyon,de nem megy ez az szar!

    Takhanto:
    "Akkor ez milyen topic???? Ne idegesíts már,cpu-tuning.... jól olvastam vagy sem?"-Ezt én észre se vettem!
    Szájbarágósan:Ez EREDMÉNYTÁBLÁZAT topikja!Kvra nem érdekel senkit hogy hogy,s mivel éred el,itt jelented be,ha a feltételeknek megfelelő tuningot nyomtál.S ha ok,megy a táblázatba.Igaz,ahogy Krammerka barátom is mondta,segítünk itt is ha kell,de annyi ilyen jellegü topik van,s neked nem a tuning az alaplapod jelent gondot.Tudod..Ok a tuning szerencse kérdés!----->FELEJTSD EL! Lehet Neked (nem szó szerint Rád mondom!)szuper tuningpotenciáju procid,ha lusta vagy,nem ismered a deszkádat,s csak tapogatózol.Igen is,MINDENKI VEGYE A FÁRADTSÁGOT ÉS ISMERJE MEG A SAJÁT LAPJÁT! Nem is azt a tipust,mert nagy lehet a szórás,hanem azt a szerencsétlent amibe a procija ketyeg.Mire,hogy reagál,a legkisebb biosmódosításra mit,s hogyan reagál,melyik bios melyik szorzót szereti stb...Régebben más volt azért.Most vki vesz egy gépet,solvasgatja(ha)a topikokat..ennyi.Időt nem fordít rá,csak kérdez-kérdez s sír a végén,hogy neki miért nem.A tuningnál 1 lépés a manual, s utána körbeérdeklődni,s TESZTELGETNI a SAJÁT lapodban a SAJÁT procidat,a SAJÁT memóriáiddal és tápoddal...

    [ Szerkesztve ]

    Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

Új hozzászólás Aktív témák