- Autós kamerák
- Gaming notebook topik
- Azonnali fotós kérdések órája
- Októberben kerülnek legacy státuszba a régebbi GeForce VGA-k
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- TCL LCD és LED TV-k
- NVIDIA GeForce RTX 4080 /4080S / 4090 (AD103 / 102)
- Melyik tápegységet vegyem?
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- OLED TV topic
Hirdetés
Köszönjük a sok biztatást, támogatást! Utolsó pillanat a féláras hirdetésfeladásra, előfizetésre!
-
PROHARDVER!
--- Még az új vizsgarendszer előtti információk, majd frissítjük! ---
Gyakran ismételt kérdések
Olvasd el a cikkeket itt.
Új hozzászólás Aktív témák
-
MeTaL
tag
Sziasztok,
Egy kis OFF, de talán idetartozik. Jelenleg alkalmazás üzemeltetésben dolgozom, a hálózatokhoz munkám soron semmi közöm nincs. A szakmai fejlődésem érdekében elvégeztem egy CCNA tanfolyamot, a vizsga még nincsen meg. Éppenséggel munkahely váltás előtt is állok, alkalmam lenne beadni a jelentkezésemet egy műholdas távközléssel foglalkozó céghez, ahol elvárások közé tartozik a hálózatokra vonatkozó idézem " Alapszintű hálózati ismeretek (TCP/IP, Switching, Routing) ". Előnyként szerepel a CCNA minősítés megléte, tehát nem elvárás. Továbbá " pályakezdők jelentkezését is várjuk ".
Remélem Ti is egyetértetek azzal, hogy egy CCNA vizsga megléte sem jogosít fel ileltve vált ki több éves tapasztalatot pl. switching- routing témakörben.
Szóval szó mi szó, nem tartom túl könnyűnek magát ezt a CCNA-t és még idegen is számomra. Viszont ad egy elég jó ugródeszkát a switching-routing megalapozásához ( hogy fogalmazzunk így ... ).Kérdésem: Szerintetek megvállalható lenne, hogy jelentkezzek erre az állásra ?
De ami még jobban érdekelne: Ha tegyük fel felvesznek, itt könnyebben elsajátítható lenne , munka közben? Gondolom én igen, mert mindennap használnám.
Mi erről a véleményetek ?Köszi
Új hozzászólás Aktív témák
- Kérlek használd a keresőt, mielőtt kérdezel!
- Olvasd el a téma összefoglalót mielőtt kérdezel!
- A dumpok és a warez tiltott témának számítanak!
- Formula-1
- Autós kamerák
- Gaming notebook topik
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Azonnali fotós kérdések órája
- Októberben kerülnek legacy státuszba a régebbi GeForce VGA-k
- Azonnali mobilos kérdések órája
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- TCL LCD és LED TV-k
- További aktív témák...
- Samsung Galaxy A52s 5G 128GB 6GB RAM Dual (A528) Mobiltelefon
- Ohh Lenovo ThinkPad P15 G2 Tervező Vágó Laptop -75% 15,6" i5-11500H 32/1TB RTX A2000 4GB /1 Millió/
- Uhh Lenovo ThinkPad P15 G2 Tervező Vágó Laptop -75% 15,6" i5-11500H 16/1TB RTX A2000 4GB /1 Millió/
- Call of Duty WW2 PS4 játék
- Eladó Konfig I5-10400F 32GB DDR4 256GB SSD 1TB HDD RX6600 8GB!
- Eredeti Lenovo USB-C 65W töltő
- Dell Latitude 5330 i3-1215U 6magos! - 16GB 256GB 13.3" FHD magyarbill 1 év garancia
- Samsung Galaxy Tab A8 32GB, Újszerű, 1 Év Garanciával
- Apple iPhone 13 Pro / 128GB / Gyárifüggetlen / 12Hó Garancia / 85% akku
- Bezámítás! Lenovo ThinkPad X13 Gen 5 üzleti notebook - Ultra 5 135U 16GB DDR5 512GB SSD Intel Win11
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest