Hirdetés
Új hozzászólás Aktív témák
-
proci985
MODERÁTOR
válasz
WonderCSabo
#1213
üzenetére
20-30 részfeladatos vizsgán simán lehet egy ilyen az egyszerűbb példák között, ha a tanár a tantárgyi követelményekre reflektáló (pl egyszerű procedurális kódot tud írni részre) vizsgát akar. ettől függetlenül nálunk is kb az első héten volt ez az anyag.
viszont mindkettőt csak használva lehet megtanulni, mindkettőhöz nagyon masszív betanult háttértudás kell ha az ember jól akarja csinálni, mindkettőhöz (logikusan) gondolkodni kell, mindkettőhöz szükséges pattern matching/szituációfüggő használat, és mindkettőhöz eszméletlen kitartás kell, mert több (tíz)ezer óra jól csinálni. mindkettőt aktívan kell használni (felejtés), mindkettő folyamatosan változik, és nagyon hasonló a betanulási görbe. minél több nyelvet beszél az ember, annál könnyebb a következő. és azáltal, hogy az emberi mondatok átkonvertálhatóak logikai kijelentésekké (és fordítva), és a logikai kijelentések megfeleltethetőek kódnak (és fordítva), megvan az átjárás.
svédet gyakorlatilag egy sor programozásban működő ötletet felhasználva tanultam meg. működött, mind. beállítottság érdekes dolog, én szeretem mindkettőt.dabadab igaz, Turing tényleg matematikus volt csak. másik dologgal kapcsolatban valszeg igazad van, összemosódik a terminológia.
Új hozzászólás Aktív témák
● ha kódot szúrsz be, használd a PROGRAMKÓD formázási funkciót!
- Filmgyűjtés
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- Viccrovat
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Ubiquiti hálózati eszközök
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- PH!otósok beszélgetős, offolós topikja
- BMW topik
- További aktív témák...
- REFURBISHED - HP USB-C Universal Dock G1 (DisplayLink)
- Garmin Forerunner 405 GPS óra
- Azonnali készpénzes nVidia RTX 2000 sorozat videokártya felvásárlás személyesen / csomagküldéssel
- 146 - 147 - 166 - 167 - 168 - 169 - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX9H) - Intel Core i9-14900HX, RTX 4090
- Magyarország piacvezető szoftver webáruháza
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


