- Megerősíti a platformfüggetlen sugárkövetéses tesztjét a 3DMark
- A Seenda ollós klaviatúrája a Microsoft Sculpt Ergonomic Keyboard nyomdokain jár
- Gamescom 2025: Itt a legújabb Gaming NUC
- Cicomától mentes Palit GeForce RTX 5060 a kevésbé tágas gépházak gazdáinak
- Eldőlt: nem építhetnek hátsó kaput az Apple termékekbe a britek
Új hozzászólás Aktív témák
-
<Adamsky>
nagyúr
válasz
szab120 #13663 üzenetére
Ezt a Boom-os kérdést carl18-nak szántam.
Ezek szerint neked is volt, és "kevésnek" érezted még az XB43-al szemben is? Hmm...
"Szerintem semmi baj a tisztasággal ... " - erre nem tudok mit mondani
Nekem nincs, így csak olyan tesztelőkre tudok alapozni, akiket hitelesnek tartok.
" ... vannak sztenderd számaim, amelyek alapján nagyjából belövöm az adott hangszórót ... "
A nagy kérdés, hogy ezen számok mennyire változatos stílusúak? Mert kétségtelen tény, hogy van, ahol kevésbé jön elő a sokat emlegetett probléma. Meghallgattad a DLX Willington-os összehasonlítót?#13664 2ofthem
"[Go play vs T9] - T9-et viheted." - bocsi, ezt most nem vágom.
A tesztről: eleve nincs sok értelme két hangszórót - elvileg - azonos (mondjuk 50%-os) hangerőn összemérni. Itt is először 40%-on kóstolja össze a két hangszórót, amiből a T9 jön ki "győztesen". Persze már itt is hallatszik, hogy míg a T9 csak előre sugároz (mono), addig a Go + Play-ből egész jól kihallatszik a sztereó. 80%-on viszont nálam egyértelműen a Go + Play a nyerő."Eszméletlen elfogult itt mindenki a Soundcore-al, kb mintha más nem is létezne ... "
Van az a kategória, amiben nincs más potens hangszóró. A Motion+, a Boost, de a Boom is szerintem ide tartozik. A party hangszóróiról ugyanezt nem tudnám elmondani. Aztán ott vannak a fej- (Q30-am van, és k. jó) és fülhallgatói (Liberty 3 Pro - kb. semmiért nem adnám), amik között megint csak akad sok jó cucc.
Sokszor, sokaknak ajánlottam itt a Tribit hangszóróit. Ezekkel is van tapasztalatom, és ezek is jók. Szóval én nem tartom magam elfogultnak.#13665 LanyUs
"Gondoltam már a JBL 710-re is, de 200e fölé nem szívesen megyek."
310? 5×5-ös helységbe csak elég lesz. -
LanyUs
őstag
válasz
szab120 #13663 üzenetére
Én használok egy Extreme 1-est, de a buffogó/puffogó mélye nem tetszik. Van 2 db Wi-King D8, amik hangerőre szuperek és párosítva szépen is szólnak, de ügyesen kell elhelyezni.
A nappaliban ritkán hallgatok zenét, de van amikor igen kevésnek bizonyul a wharfedale SW-150 sub. Illetve az a bajom vele, hogy alacsony hangerőn nem teljes a basszus képe.
Melléképületbe keresek még valamit egy 5x5 helyiségbe ( feleségem pop/rock, én vadulósabb d&b zenére ). Gondoltam már a JBL 710-re is, de 200e fölé nem szívesen megyek. Nem feltétel a mozgathatóság, de bluetooth igen. Ebben a szegmensben mi a bestbuy?
Új hozzászólás Aktív témák
- Vezetékes FEJhallgatók
- Gitáros topic
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Samsung Galaxy Z Fold7 - ezt vártuk, de…
- Vigneau interaktív lokálblogja
- Ingatlanos topic!
- Motorola Moto G72 - a titkos favorit
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- Samsung Galaxy S25 Edge - a tegnap határán
- További aktív témák...
- HP Omen 80G8E9 - 27" IPS - UHD 4K - 144Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync - HDR 400 - USB Type-C
- Azonnali készpénzes nVidia RTX 3000 sorozat videokártya felvásárlás személyesen / csomagküldéssel
- Microsoft Surface Pro 9 i5-1245U 16GB 512GB 1év garancia
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 Pro 128GB Sierra Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3084, 95% Akkumulátor
- QNAP TS-870U-RP 8 lemezes Rack NAS
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest