Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gban

    Közösségépítő

    válasz bul07 #29526 üzenetére

    Olcsóbb, ez most 11,5k, első rendelésnél viszont most is 1400 alatt van.
    Hátra néző kamera leszedhető egy mozdulattal.
    Direkt szivargyújtó töltő van hozzá, és a rögzítés ragasztós, vagyis jól meg kell gondolni a helyét.
    Gépre kötve nem ajánlott fel mass storage módot.

    Drágább
    Ehhez nagyon hosszú vezeték + dupla USB-s szivargyújtó átalakító jár, 32 gigás microSD, tapadókorongos rögzítés. Így pláne nem sok az a 6800 amibe került, a semminél sokkal jobb alapon.
    Mass storage mód van, vagyis nem kell kártya ki-be ha gépen akarok vele bármit kezdeni.
    Ezt próbálgatom jelenleg.
    Este gagyibb a képe erősen, a képen világosabbnak tűnik a fényviszony de nem, elég sötét volt már, és esett is gyengén:

    (átméretezett kép, a videoból screenshotolva, körbevágva)
    Rendszám közelről látszik, de csak ha nem világít rá a lámpám.
    Világosabban, nem nappali viszonyoknál:

    1920 módban mindkettő lefoglal kb. 700 megát egy 5 perces felvételhez, akkor is ha 1 perc lesz belőle.
    Mindkettőnél 1-2-3-4-5 perces felvételi idő állítható be, és felülír automatikusan ha betelik az SD.
    Utóbbinál (vagy talán mindkettőnél) kijelző kikapcsolható - először mindig abba néztem amikor a tükörbe akartam, ha az a fényesebb, elvonja a tekintetet.

    Mindkettőben van akku, de az csak arra szolgál hogy gyújtást levéve mentsen, kikapcsoljon - de azért feltöltve bír felvenni is egy darabig, nem próbáltam meddig.

    [ Szerkesztve ]

    Postázást nem vállalok.

Új hozzászólás Aktív témák