Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    válasz MZsoltee #103 üzenetére

    Én is azt tudom mondani Cryteknek mint te, bár én más megközelítésből néztem. Egy Athlon 4850e procim volt Asus lappal és 2G rammal, amit lecseréltem, bár már fogalmam sincs mennyit kaptam érte :) Hosszú távra szántam én is már a gépemet kompromisszumok nélkül, így vettem egy AsRock AM3-as lapot (vagy 2-3 hónapot vacilláltam egyébként én is miket vegyek) 4G ramot, és egy PhenomII 905e procit jó drágán :D (46e) mert mániám az alacsony fogyasztás :DDD Egy 945(?) vagy 950-es procival, ami nem mellesleg 2500MHz helyett 3200MHz-es, egy tizessel olcsóbban kijöhettem volna. Csak hát 65W <-> 125W :D. Így került nekem (a cserét beleszámolva) cca. 54e forintba. Mindez volt január-február között.

    Már csak egy jó videókártya kell, amit úgy néz ki meg is találtam a 6850/6870 személyében :)) Még nem döntöttem el melyik lesz, hajlanék a 70-es felé, mert nem kívánok minimum 5 évig a géphez nyúlni :) de persze szeretném minél olcsóbban megúszni azért én is :) 50-nél többet nem szívesen adnék már ki egy videókártyáért, ha addig, vagy környékére lemegy, akkor meglátom hogy mennyit lehet még majd rajta "okosba" csökkenteni :D ha be lehet húzni 50 alá akkor már elgondolkodom a nagyobbikon. Csak hát ugye a fogyasztás... (mánia :DDD)

    De véleményem szerint is felesleges a 6 magos proci, én sem vártam rá hogy olcsóbb legyen, mert akkor az életben nem fejlesztek.

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák