Hirdetés
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
subset
senior tag
Biztosan így lesz....de legalább mindig van mit várni
-
cezarlacrone
aktív tag
Túltolták a biciklit Samuék.
-
mhydas99
őstag
Félre ne érts, majdnem tökre lesz.rom
, a főverziók engem annyira nem is érdekelnek. A 3+1 év így nem 4, a 4+1 év így nem 5, és hamar eljön a biztonsági frissítések vége.
Ahogy szóba került itt, ez azoknak jó, akiknek legfrissebb telefonjuk van, és ott már nincs x+y, hanem fix 6 év, vagy 7 év, stb.
Nem teljesen.
Normal esetben az A15 december korul jelent volna meg, ebbol lett aprilis, 4 honap csuszas. A16 nem decemberben fog megjelenni, mert maga a Google is 4 honappal korabban adja ki az uj rendszert, igy varhatoan szeptember korul fog megjelenni. Tehat annyival nem rovidul a tamogatasi idokeret, csak 3-4 honappal. Azaz 1-2 biztonsagi frissiteses idovel. -
cs.zs.
veterán
A kommentek jó része eddig arról szólt, hogy túl lassan jönnek a frissítések. Itt most arról van szó hogy túl gyorsan, és egyébként ez is jogos.
A "user" tényleg egy olyan embertípus, aminek képtelenség megfelelni.
Félre ne érts, majdnem tökre lesz.rom
, a főverziók engem annyira nem is érdekelnek. A 3+1 év így nem 4, a 4+1 év így nem 5, és hamar eljön a biztonsági frissítések vége.
Ahogy szóba került itt, ez azoknak jó, akiknek legfrissebb telefonjuk van, és ott már nincs x+y, hanem fix 6 év, vagy 7 év, stb.
-
Juhaszatti
addikt
A kommentek jó része eddig arról szólt, hogy túl lassan jönnek a frissítések. Itt most arról van szó hogy túl gyorsan, és egyébként ez is jogos.
A "user" tényleg egy olyan embertípus, aminek képtelenség megfelelni.
-
mhydas99
őstag
Attól függ a telefonodnál hogy van megfogalmazva.
4 főverzió, vagy 4 év frissítés?Az s23-as cikkben ez van:
"A Samsung végül rekordgyorsasággal és ötéves garanciával vállalja a biztonsági hibajavítások közzétételét és négy évig az androidos rendszerfrissítéseket, ezzel a lendülettel pedig egyetlen hazai androidos rivális sem tudja felvenni a versenyt."Arról meg nem a Samsung tehet, hogy a Google ilyen gyors.

Hivatalosan 4 android foverzio (utolso az android 17) es meg +1 ev biztonsagi friisites jar az S23-hoz.
-
cs.zs.
veterán
Attól függ a telefonodnál hogy van megfogalmazva.
4 főverzió, vagy 4 év frissítés?Az s23-as cikkben ez van:
"A Samsung végül rekordgyorsasággal és ötéves garanciával vállalja a biztonsági hibajavítások közzétételét és négy évig az androidos rendszerfrissítéseket, ezzel a lendülettel pedig egyetlen hazai androidos rivális sem tudja felvenni a versenyt."Arról meg nem a Samsung tehet, hogy a Google ilyen gyors.

A 3+1, 4+1, 2+2, stb, mindig is főverzió számot+biztonsági évet jelentett.
Csak újabban fogalmaznak úgy, hogy 6 év (A16, + új A-k), 7 év (S-széria), stb stb. -
Drake78
csendes tag
Attól függ a telefonodnál hogy van megfogalmazva.
4 főverzió, vagy 4 év frissítés?Az s23-as cikkben ez van:
"A Samsung végül rekordgyorsasággal és ötéves garanciával vállalja a biztonsági hibajavítások közzétételét és négy évig az androidos rendszerfrissítéseket, ezzel a lendülettel pedig egyetlen hazai androidos rivális sem tudja felvenni a versenyt."Arról meg nem a Samsung tehet, hogy a Google ilyen gyors.

Szerintem a főverziókra érvényes a frissítés: "Android 14, up to 7 major Android upgrades" Ezt az S24-nél olvastam,persze ez lehet év is,ha jövőre csak a 17-es Android jön ki.

-
Viktor77
titán
Attól függ a telefonodnál hogy van megfogalmazva.
4 főverzió, vagy 4 év frissítés?Az s23-as cikkben ez van:
"A Samsung végül rekordgyorsasággal és ötéves garanciával vállalja a biztonsági hibajavítások közzétételét és négy évig az androidos rendszerfrissítéseket, ezzel a lendülettel pedig egyetlen hazai androidos rivális sem tudja felvenni a versenyt."Arról meg nem a Samsung tehet, hogy a Google ilyen gyors.

-
cs.zs.
veterán
1 éve, 2024-ben vettem egy telefont Android 14-gyel.
Idén, 2025-ben hamarosan megjön rá a 15.
Aztán még szintén idén a 16 is?
A 4 főverzió + 1 évet 2-3 év alatt lezúzzuk?
Remek... -
zzola
titán
Az android 16 hivatalos stabil kiadasanak ideje 2025 junius.
Mar reg teszteli a Samsung es elkezdi hamarosan a betak teriteset is. Paran mar most is tesztelik a OneUI8 betajat. YT-on is fenn van.
Android 14 hivatalos kiadasa a Googletol 2023 oktobere volt.
A Samsung an android 14-et 2023 novemberetol kezdte el kikuldeni, a stabil verziot. Mar 5 eve van Samsungom, nagyjabol 1-3 honappal a Google fele kiadas utan mar ok is ki szoktak kuldeni.
Egyedul a mostani 15 volt nagy csuszasban.
Szoval a OneUI8 android 16-tal 2025 augusztus lenne legjobb esetben, de uborkaszezon lesz, ugyhogy szeptemberre varhato.Legyen így.
-
mhydas99
őstag
Az android 16 hivatalos stabil kiadasanak ideje 2025 junius.
Mar reg teszteli a Samsung es elkezdi hamarosan a betak teriteset is. Paran mar most is tesztelik a OneUI8 betajat. YT-on is fenn van.
Android 14 hivatalos kiadasa a Googletol 2023 oktobere volt.
A Samsung an android 14-et 2023 novemberetol kezdte el kikuldeni, a stabil verziot. Mar 5 eve van Samsungom, nagyjabol 1-3 honappal a Google fele kiadas utan mar ok is ki szoktak kuldeni.
Egyedul a mostani 15 volt nagy csuszasban.
Szoval a OneUI8 android 16-tal 2025 augusztus lenne legjobb esetben, de uborkaszezon lesz, ugyhogy szeptemberre varhato. -
zzola
titán
A OneUI7 mar elhozta a LOG videot az S24 szeriara.
Persze lehet, hogy a 8-as majd kiterjeszti ezt tobb korabbi telefonra is, bar nagy eselyt nem latok ra, mert akkor mar a 7-ben is engedelyeztek volna peldaul az S23-ra, ami siman elbirna vele. Az S22 mar kerdeses, ott van egy massziv teljesitmenybeli kulonbseg azert.
Szerintem a LOG video megmarad az S24-en es felfele. De majd meglatjuk.A Samsung biztos hogy nem akar mar nagyobb arcvesztest, igy a One UI8 varhato befutasa S25-re augusztus, S24 szeptember es igy tovabb. Ennek a valoszinusege tobb, mint 80%.
Szerintem 1%. Ha az S24 Q2-ben kapta meg a OneUI7-et, Q3-ban nem fog kapni OneUI8-at.
De ez a 80% honnan jött?
-
milkabrams
őstag
A OneUI7 mar elhozta a LOG videot az S24 szeriara.
Persze lehet, hogy a 8-as majd kiterjeszti ezt tobb korabbi telefonra is, bar nagy eselyt nem latok ra, mert akkor mar a 7-ben is engedelyeztek volna peldaul az S23-ra, ami siman elbirna vele. Az S22 mar kerdeses, ott van egy massziv teljesitmenybeli kulonbseg azert.
Szerintem a LOG video megmarad az S24-en es felfele. De majd meglatjuk.A Samsung biztos hogy nem akar mar nagyobb arcvesztest, igy a One UI8 varhato befutasa S25-re augusztus, S24 szeptember es igy tovabb. Ennek a valoszinusege tobb, mint 80%.
Remélem tényleg megjön 2026 szeptemberére.
-
mhydas99
őstag
A OneUI7 mar elhozta a LOG videot az S24 szeriara.
Persze lehet, hogy a 8-as majd kiterjeszti ezt tobb korabbi telefonra is, bar nagy eselyt nem latok ra, mert akkor mar a 7-ben is engedelyeztek volna peldaul az S23-ra, ami siman elbirna vele. Az S22 mar kerdeses, ott van egy massziv teljesitmenybeli kulonbseg azert.
Szerintem a LOG video megmarad az S24-en es felfele. De majd meglatjuk.A Samsung biztos hogy nem akar mar nagyobb arcvesztest, igy a One UI8 varhato befutasa S25-re augusztus, S24 szeptember es igy tovabb. Ennek a valoszinusege tobb, mint 80%.
-
enginev3.0
félisten
Ilyen amikor egy gyártó teljesen átszabja az androidot
Lesznek itt még nagyobb késések is, sőt, lesz még hogy "sajnáljuk de mégsem tudjuk már kiadni ezt meg ezt a szoftvert"Kár volt ennyire elhanyagolni minden gyártónak az android one ötletet
-
mrThomi
addikt
Kabaré amit a samsung művel
-
Móci
addikt
Majd csúszik ez is...
-
MikeWazowski
veterán
-
LosBlancosRM
őstag
-
janeszgol
félisten
-
janeszgol
félisten
De mar 2024 aprilisaban megkaptak az Android 15 betat. Egy evet kesett. Mi magyarazza ezt?
Meg most promozzak a One UI8-al a nyithatosakat. Gondolom az S25 csak oddzel az S24 kb december kornyeken kapja majd meg. Meglatjatok! -
g-thomas
senior tag
én azért nem gondolom ezt, mert szerintem sokkal nagyobb presztízsveszteség a gyártónak az, hogy emiatt folyton negatív cikkek születnek róla, plusz ugye a felhasználók "haragja", mint amennyi hasznot hozna nekik, nem gondolom, hogy sok ember a szoftver miatt cserélne S25 szériára
-
Roxbury
őstag
Mégis ki az a h@lye, aki azért venne 25-ös szériát, mert késik a mobiljára az One UI 8 ?
-
janeszgol
félisten
Aha. Tehat az ujabb nyithatosok ezzel jonnek. Elek a gyanuval, hogy ez a 7-es is csak ezert kesett, jogy az S25 eladasait megdobja.
Mert sem az S25 csaladon, sem az A56-on nem tudok olyan problemakrol, mint amirol olvasni lehetett 1-2 hete.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Eladó iPhone 16 fekete, szép állapotban
- TELJESEN ÚJ - 0 CIKLUSOS iPhone 17 Pro 512GB BLUE // GYÁRI FÜGGETLEN // EU MODELL //
- TELJESEN ÚJ - 0 CIKLUSOS iPhone 17 Pro 256GB BLUE // GYÁRI FÜGGETLEN // EU MODELL
- TELJESEN ÚJ - 0 CIKLUSOS iPhone 17 Pro 256GB ORANGE // GYÁRI FÜGGETLEN // EU MODELL
- Samsung Galaxy A55 128GB Normál Állapot,1 Év Garancia
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! I5 7600K / GTX 1070 8GB / 16GB DDR4 / 256 SSD + 1TB HDD
- Intel Core i3-8100/ i5-9500 / i7-8700 / i7-9700 /i5-10500T /i7-10700 processzorok- számla, garancia
- Apple iPhone 17 - Black - 256GB - BONTATLAN - ONE - Jótállás:2029.04.30
- WD SN8000S 4TB M.2 2280 NVMe SSD Gen4 7300-6800MB/s
- 27% - Corsair Nautilus 240 RS RGB White Vízhűtő!
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
, a főverziók engem annyira nem is érdekelnek. A 3+1 év így nem 4, a 4+1 év így nem 5, és hamar eljön a biztonsági frissítések vége.




