Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz PAtr0n #1565 üzenetére

    Igaz, 1-es beállításnál valóban nem áll meg a venti :B

    Az automata állítást nemigazán csipázom ha IDLE-ben megy a szerkezet, mert a beállított határnál elkezd ciripelni a venti, mintha csapágyas lenne. Ez meg jobban zavaró, mintha csak a venti hangját hallanám magasabb fordulaton. Bár lehet csak a hőmérséklet határt kellene a tapasztalt minimum alá állítani.

    Amúgy a manuális állítást felfoghatja az ember FIX állásnak. Persze ehhez SAJÁT tapasztalat szükséges. Teszemazt:
    - nálam IDLE-ben ha a gép mellett ülök mehet pl. 1%-on állandóan, mivel nem szükséges automata szabályozás
    - ha nem ülök a gép mellett mehet pl. 30%-on, mivel olyankor úgysem zavar, de itt sincs szükség automata szabályozásra
    - ha véletlenül nekiállok gamelni mehet az automata szabályzás

    Most már csak arra vagyok kíváncsi, hogy a különböző profilokhoz lehet-e külön-külön automata szabályzási beállítást kreálni, mert az nem lenne rossz.

    Beszereztem egy fogyasztásmérőt. Gyorsba megnéztem mit vesz fel a gépezet. Bekapcsolási folyamatnál 200W volt a CSÚCS. IDLE-ben 105W magasága. Részleteket majd később, ha lesz egy kicsit több időm

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák