Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PAtr0n

    addikt

    válasz AtHoS #1566 üzenetére

    Érdekes ez a ciripelés, ezt én is megfigyeltem, bár nekem pont nem automatán jön elő! :U
    Akkor csinálja amikor manuálisan állítgatom, mondjuk felcsűröm 100%-ra, utána átkapcsolom autora és rányomok az "alkalmaz" gombra, elvileg 1-re veszi vissza, de iszonyat ciripel. Ha mondjuk úgy nyomok az "alkalmaz" gombra, hogy 30%-on volt manuálban akkor meg nem... biztos valami ATT bug :) De az is lehet, hogy ez csak a Zafírnál jön elő.

    Amúgy meg kinek hogy kényelmes az ATT beállítása, látom akkor van értelme a FIX állításnak is, mert valaki használja ;)

    Hogy érted a különböző profilokhoz való venti állítást? Hisz erről írtam az 1552-es hsz-emben. Vagy lehet nem értem a kérdést? Írd le bővebben! :F

    Ilyen fogyimérő nekem is jó lenne, kíváncsi lennék mennyit vesz fel, már csak azért is, mert valószínű tápot kell cserélnem :( Ha futtatom a Furmarkot max. detail-el, ATT minőségre állítva, 700/1000-en a kari, és a CPU is fel rántva 3.2Ghz-re, van hogy 2mp belül hirtelen kikapcsol a gép. Volt hogy bírta vagy 10mp-ig. Egyszer UT3 közben is lelőtte magát. Biztos sok feszt droppol ez a gagyi LC power táp. (elvileg 420-as, szerintem jó ha tud 200W-ot) :(((
    Készülök venni valami komolyabb erőforrást....

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

Új hozzászólás Aktív témák