Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #18538752

    törölt tag

    Sziasztok!!!!

    Van nálam egy ASUS A636N PDA. A probléma a következő...a múltkor a képernyőt szerettem volna beállítani az ''align screen'' képernyőkalibrálóval. Ez igazán nem sikerült, mert a képernyő közepén megjelenő célkeresztnél hiába nyomkodom a pálcával a képernyőt az nem ugrik tovább csak ha mellette nyomom meg akkor ugrik tovább....a képernyő sarkainál megjelenő célkereszteknél nincs probléma. Na most mivel itt az első a képernyő közepén lévő célkeresztnél nem érzékeli rendesen gondolom ezért dobál mndig vissza a kalibráló és kezdhetem előről a folyamatot. Jó a kézikönyv írja hogy lehet hogy többször is elvégezteti a gép velünk a folyamatot, de én már meguntam a tizedik próbálkozás után. Még jó hogy resettel ki lehet lépni a kalibrálóból.
    Viszont most csináltam egy visszaállító ''clean-resetet'' és a gép nem lép be addig a windowsba még el nem végzem a kalibrálót rendesen. Mivel ez nálam most úgy néz ki hogy lehetetlen akkor mit is csináljak? Nem lehet esetleg kikerülni ezt a kalibrálót?
    Segítsetek, mert így nem tudom használni most a gépet.

Új hozzászólás Aktív témák