Hirdetés
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- Milyen belső merevlemezt vegyek?
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Milyen videókártyát?
- Canon MILC: EOS R és M topik
- Milyen monitort vegyek?
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- RAM topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
Rickeffe
aktív tag
válasz
#88470784
#4655
üzenetére
Csak tapasztalat: ha Windows akkor Intel proci. Ahhoz van haxm. Amd-hez mostanában (!) jött ki a gyorsítás de ahhoz is ryzent javasolnak, és bétás Studio, meg mindenféle egyéb variálás.
A céges gépen Intel van 2, 3 emu fut a studioval meg ps-sel.
Itthon amd a10, nemrég próbáltam ezt az új gyorsítós dolgot beizzítani de még nem sikerült. Az is lehet, hogy a régi amd-n nem is fut a gyorsítás.
Elvileg Linuxon van talán gyorsítás de ezt nem tudom pontosan .
Szóval ha haladni is szeretnél akkor szerintem a "minimum" az Intel. Azon felül nem tudom, de RAM kell neki bőven. -
Rickeffe
aktív tag
válasz
balazs1022
#4647
üzenetére
Xda
-
Rickeffe
aktív tag
válasz
balazs1022
#4616
üzenetére
Talán inkább xda.
-
Rickeffe
aktív tag
válasz
[KgP].Robot
#4557
üzenetére
Én úgy tudom root nélkül sajnos csak azokat az adatokat tudod backupolni amit a program enged és/vagy általános helyen tárol. (Titanium/helium/adb stb esetén is)
(Pl. Viber esetében anno csak úgy volt megolható ha minden spec könyvtárát egy bizonyos menet szerint másoltad át.)
-
Rickeffe
aktív tag
válasz
[KgP].Robot
#4555
üzenetére
Van-e root jog?
-
Rickeffe
aktív tag
Ugyanaz az OS verziószám?
-
Rickeffe
aktív tag
válasz
[KgP].Robot
#4500
üzenetére
Az furcsának tűnik. Konkrétan a készülék oprendszere nem engedi feltelepíteni ha más az aláírás de egyezik a csomagnév ABBAN az esetben mikor pl. kártyáról installálsz. Ha a storeon meg tudják oldani, hogy még is felinstallálja akkor az azért több kérdést is felvethet.
De érdekelne a végkifejlet ha publikus.
Pl. a csomagnév egyedi a storeban? -
Rickeffe
aktív tag
válasz
[KgP].Robot
#4497
üzenetére
Nem értek hozzá igazán de ez rettenetesen furcsa nekem.
A cégnek 1 saját kulcsot kellett volna használjon. Ha jól tudom ennek a kulcsnak meg a hozzá tartozó jelszónak a birtokában a összes alkalmazott készíthetne buildet már ha erről beszélünk. -
Rickeffe
aktív tag
válasz
[KgP].Robot
#4494
üzenetére
Nem tudom milyen viszony van köztetek de ilyen esetben a key nem a cég tulajdona?
-
Rickeffe
aktív tag
csak tipp. mivel x pozíción állsz és ez elé szúrsz be egy elemet akkor az lesz az x. mivel hozzáadás után értesítést is küld, talán ezért lapoz oda.
-
Rickeffe
aktív tag
Mint említettem én csak hobbiszinten foglalkozok programozással és lehet, hogy nem is pontosan a kérdésedre válaszolok de a fmessenger ha jól tudom valami "polling" techikát alkalmaz.
(sajnos nem emlékszek, mert régebben pakoltam össze egy html js php rss olvasót, ahol én is azt akartam megvalósítani, hogy csak akkor szedjek le adatot amikor változás történt. persze teljesen más a "háttér", de ekkori kutatásaim szerint a webes fmessenger így működik/működött. elküld a kliens egy kérést de 5mpig nem jön válasz alapértelmezetten de válaszolhat hamarabb is a szerver. NEM tudom a pontos fogalmakat stb
, de talán segíthet) -
Rickeffe
aktív tag
Sziasztok új vagyok itt és zöldfülű, illetve amatőr.
Nem igazán találtam teljes megoldást, csak részmegoldásokat.
Bárki foglalkozott-e behatóbban az alarmanagerrel?
Több problémám is van.
1. valódi eszközön az alap textclock widget valószínűleg mélyalvás után az "elavult" Settings.System.NEXT_ALARM_FORMATTED-el lekérve 0:00 jelenít meg (saját laucher home, fő activity). haegnyitom a deskclockot kibe kapcsolom az ébresztést akkor megint jól működik a következő (valószínűleg) mélyalvásig. (Android 7. )
2. mivel gondoltam ne az elavult lekérdezést használjam, ezért az alarmclockinfos megoldást is kipróbáltam. nos ott valamiért mindig ugya naz az érték jön vissza de teljesen furcsa (pl. de. 9:47). Először időzónára gondoltam de nincs beállítva XX:47-es ébresztő csak pl. 8:30. Nem hiszem,hogy a visszatérő long formázása a gond mert ha változtatom az ébresztő idejét a visszatérő érték nem változik. Ezzel kapcsolatban olyasmit találtam, hogy az alarmmanager nem csak desktopclock riasztását kérdezi le hanem mindenféle riasztást, de a megoldást ott sem találtam meg.
Új hozzászólás Aktív témák
- Diablo IV
- Horgász topik
- Amit látnod kell 80’ – 90’ évek, egész estét betöltő mozi filmjei.
- Ezt nézed TikTokon és YouTube-on a telefonodon
- WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=-
- Battlefield 6
- Milyen okostelefont vegyek?
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- Milyen belső merevlemezt vegyek?
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- További aktív témák...
- Inno3D GeForce RTX 4070 Ti X3 12G - Karácsonyi akcióban!
- Redragon Kumara K552 RGB Brown Switch magyar billentyűzet
- Lenovo Thinkpad P1 Gen 6 - i9-13980HX, 32GB, 2TB SSD, 16" WQUXGA (3840 2400), RTX 4090
- 15.gen! Intel Core Ultra 9 285K +16-32GB DDR5 RAM +hűtött VRM-es Z890 lap! GAR/SZÁMLA (a Te nevedre)
- OP AudioCodes C450HD Ip Phones - Szines kijelzős - Teams/ Zoom telefon - Új dobozos
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! R7 2700X / 16GB DDR4 / RTX 3060 / 256SSD + 1TB HDD
- Hario MINI MILL SLIM PLUS tekerőt keresek, mert elveszett
- Xiaomi 14T /12/256GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- Keresünk iPhone 13/13 Mini/13 Pro/13 Pro Max
- HP EliteOne 800 G6 All-in-One i5-10500 16GB 512GB 24" Érintőkijelző!! 1 év garancia
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi



