- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Milyen házat vegyek?
- Intel Core i3 / i5 / i7 / i9 10xxx "Comet Lake" és i3 / i5 / i7 / i9 11xxx "Rocket Lake" (LGA1200)
- OLED TV topic
- Így nézz tévét 2025-ben: új ajánlások, régi szabályok
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- Vízpart, vakáció és hardverek
- Milyen videókártyát?
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
-
PROHARDVER!
▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2025. március
Új hozzászólás Aktív témák
-
cidalain
veterán
válasz
Bootyhunter #60459 üzenetére
Nem teljesen ertem. Mi a tokom az a Powerline adapter?
Nalam upc wifi modem van. Nem kell semmi adapter. Tudok hozza csatlakozni, minden oke. De siman a helyihez, a upc-free-hez nem probaltam otthon mert minek.Ha neked kabeles modemed van, es a Powerline az egy kulon wifi router, akkor semmi koze a upc-nek a kapcsolodashoz. Probald ki modembol kozvetlenul madzaggal, van e net. Ha igen, akkor a wifi router van szarul beallitva, az meg ugye nem upc eszkoz.
-
l.skywalker
titán
válasz
Bootyhunter #48110 üzenetére
Én rövid, 1 hónapos tapasztalatból tudom ajánlani az Alcatel OneTouchTab 8HD-t. Ha meg rádobsz még 10k-t akkor Nexus7 - 2012-es modell - 32GB Refubrished 47k a Mediában vagy az Edigital-ban, vagy bárhol.
-
tjb007
nagyúr
válasz
Bootyhunter #48122 üzenetére
Vannak akik szerint teljesen rendben van, vannak akik szerint lehetne jobb is, és vannak akik nincsenek megelégedve vele.
(#48124) onlyme
Nem, nem lehet.
Számtalan akadálya van neki, kezdve az eltérő architektúrával és a hangyabránernyi tárhellyel.(#48130) hanno22
Lenovo IdeaTab S6000, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T3110), Prestigio MultiPad Note 8.0 3G
-
tvamos
nagyúr
válasz
Bootyhunter #48122 üzenetére
Akkor ennel jobb valasztas nincs is!
-
tjb007
nagyúr
válasz
Bootyhunter #48117 üzenetére
Ezek szerint akkor az Apple/Samsung/LG/ASUS etc. márkában sem tudsz bízni csak azért, mert a fórumon legalább tízen azt írták, hogy pár nap után belassul/lefagy/megbánták, hogy megvették.
A Navon Predator meg biztosan jobb lesz minden téren egy 79qci-nél, csak ha ne adj' isten problémád lenne vele, akkor ne ide gyere majd panaszkodni.(#48118) Gergosz2
Nexus 7 2012 (32GB, refurbished), ASUS MeMo Pad HD 7, Lenovo IdeaTab A3000 (3G-s), Acer Iconia Tab A1-810, Prestigio MultiPad 4 Quantum 7.85 3G
-
kelzsoca
félisten
válasz
Bootyhunter #48117 üzenetére
Amennyiben picit figyeltél volna, akkor láthattad volna, hogy nem a 79qci-ről volt szó ebben a topicban (lassú, fagy. stb..) hanem a 700qci-ről, ami nem azonos szinten (ár-tudás) van a 79qci-vel.
-
válasz
Bootyhunter #48115 üzenetére
Ennek ellenére elég határozottan nyilvánítottál véleményt, és még ha az Alcor esetében részben igazad van, a WayteQ (= Cube) messze áll attól, hogy ilyen kategorikusan leírja az ember.
-
kelzsoca
félisten
válasz
Bootyhunter #48110 üzenetére
Majd jön egy hozzáértő és ajánl neked valamit akkor.
-
kelzsoca
félisten
válasz
Bootyhunter #48084 üzenetére
Inkább egy WayteQ xTAB-79qci, vagy ConCorde Tab SLIM (most Extreme Digital akcióban 40k az 50k helyett)
Ezekhez van normális support, és minőségben is rendben vannak.
A WayteQ-hez most jött ki a hivatalos 4.4.2-es KitKat frissítés.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Mielőtt kérdeznél, olvasd el a téma összefoglalót!
- A warez minden formában tiltott!
- Alkalmazást keresel? Ide kattints!
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Kevesebb dolgozó kell az Amazonnak, AI veszi át a rutinfeladatokat
- Elektromos cigaretta 🔞
- Tőzsde és gazdaság
- Motorola Edge 50 Neo - az egyensúly gyengesége
- Milyen házat vegyek?
- Leica kamerákat kap a Xiaomi Mix Flip 2 is
- Intel Core i3 / i5 / i7 / i9 10xxx "Comet Lake" és i3 / i5 / i7 / i9 11xxx "Rocket Lake" (LGA1200)
- BestBuy ruhás topik
- E-roller topik
- További aktív témák...
- iPad 8th. 32GB Cellular Független Karcmentes/1-3 hónap gar./Akku 100%/p4300
- MacSzerez.com - iPad / 7. generáció / Ezüst / 128GB / Wifi / Garancia!
- Apple Pencil Pro bontatlan 1 év Apple jótállás
- iPad Pro 11" M4 2024 256GB Cellular - Apple garancia, 100%, független, ezüst, doboz, számla
- Samsung Tab A7 Lite (LTE/4G) SM-T225
- Lenovo ThinkPad 40AF docking station (DisplayLink)
- Új Apple iPhone 16e 128GB, Kártyafüggetlen, 3 Év Garanciával
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RTX 5060 Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Csere-Beszámítás! Asus Tuf RX 9070 XT 16GB Videokrátya! Bemutató darab!
- Dell USB-C, Thunderbolt 3, TB3, TB4 dokkolók (K20A) WD19TB/ WD19TBS/ WD22TB4, (K16A) TB16/ TB18DC
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest