Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tsebacsi

    nagyúr

    válasz Luissimo #7962 üzenetére

    Július óta van meg, tudok összegezni.
    A megléte óta csinálja azt, hogy a böngésző-facebook kliens-galéria megfagy, kilép. Van hogy magával viszi a tabletet és újraindul, van hogy néha csak magától indul újra. És ezt sorozatban egymás után teszi meg, mondjuk egy fél-1 órás használat alatt vagy 2x-3x.
    elég bosszantó tud lenni, hogy meg van nyitva 2-3 weboldal és egyszer csak kilép a főképernyőre, a facebook-on nézel egy képet, hozzászólsz, visszalépsz és kilép a progiból, rossz esetben újraindul a tablet. Volt, hogy csak lefagyott magába egy-egy főképernyőre visszalépéskor. Volt hogy a youtube fagyott meg...
    beadtam szervízbe, elvitték és 5-6 nap múlva meg is jött. Állítólag az lcd-keretet vagy mit cseréltek rajta. Nem sok sikerrel mert ugyanazokat a hibákat produkálja.
    És szerintem kicsit hamarabb merül le dokkolót is használva, mint kéne...

    Amúgy szép és jó, de úgy érzem, annyi az előnye egy netbook-al szemben, hogy szétszedhető és tapizható a kijelző... És mivel karácsonyra egy 4.3 colos telefont veszek, lehet feleslegessé válik a tablet, főleg ha ennyi baj lesz vele, és cserélem egy fele annyiba kerülő netbookra, ami legalább normálisan működik. Pedig hogy odavoltam a tabletér, ne tudd meg... :(

    Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

Új hozzászólás Aktív témák