Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    Elmentem megnézegetni ma a kínálatot, jelentem, csúnyán ki vannak fosztva az üzletek így karácsony után. A legnagyobbak (MM, Saturn) a leginkább. Úgyhogy valszeg online vásárlás lesz. Viszont így menjen az ember nővel vásárolni: párom is választhatott magának tabletet, és amikor már láttam, hogy folyamatosan az Apple standokhoz indul automatikusan, már sejtettem, hogy baj lesz. Mutathattam én neki Win8.1-et, vagy Androidot, fehéret, feketét, vagy tarkát, úgy fest, hogy csak lesz a családban egy iOS tablet is. Gondolom azt meg se kérdezzem, hogy érdemes-e az iPad Mini helyett az új Minit venni a retina kijelzővel, hiába közel kétszeres az árkülönbség...

    Ja, Bay Trail CoS-es gépek bár papíron elvileg mindenhol elérhetők, mutatóba sem sikerült egyet sem találnom, be kellett érnem a Cedar Trail-es kiállított példányokkal. Viszont pont azt nem tudtam így megnézni, hogy milyen benyomást kelt élőben egy 8"-es Dell Venue, egy Lenovo Miix2, egy Toshiba Encore, vagy egy Asus T100TA. Papíron mind kb ugyanazt tudja, árban van a Dellnek perpill 50 EUR előnye a Notebooksbilliger akcióban, de kicsit fázok attól, hogy vakon berendeljem bármelyiket.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák