Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <NewL>

    addikt

    válasz Nyugdíjas #4840 üzenetére

    értem:)
    [link] akkor ez már jónak számít?

    mintha neked láttam volna régebben egy Eizo monitort az aprók között (nem értek annyira sem a monitorokhoz,sem a macekhez,én csak használom) ezek az iMacek már már közelítenek azokhoz a képminőségekhez. Nekem annyi fontos van,hogy tényleg szép színek legyenek,élvezzem amikor ülök előtte,nézek filmet vagy ilyesmi. ne olyan legyen mint a mostani laptop(fényes kijelző) dölöngetni kell,már már fekszik ,görnyedek fölötte és akkor sem az igazi. a régi crt monitoromat jobban szerettem :(((

    (#4842) : lecsapnék én is ha nem már régóta gondolkoznék ilyenben és meg lenne rá a pénz,meg nem lenne itt előttem a laptop,hanem már a pénztárcámban lenne:) biztos lesz még jó áras,nem szoktam elkapkodni a vételeket,általában jóval ár alatt veszem a cuccaimat-így szívesebben is használom:D

    mondjuk még ki kell próbálnom előtte egyet,egyik barátom most vett egy 20"-ost,majd megnézem az övét ...a MM-ba Saturnba hiába megyek ott lekódolják a surmók :((( az iSytel meg kicsi és sose veszek semmit...:DDD

    [ Szerkesztve ]

    There's an app for that

Új hozzászólás Aktív témák