Hirdetés
- Százmilliárd dolláros AI-fegyverkezésbe kezdett az Amazon és a Google
- Így tüzelt el százbillió forintot az AI a héten
- Kétféle módon harcol a forró helyzetekkel szemben az ASUS új, M.2-es SSD háza
- Mérföldkő a szilárdtest akkuknál: fontos lépést tett a QuantumScape
- Degeneratív kapcsolóval készül a Firefox
-
PROHARDVER!
Mára a ProHardver!/IT.News Fórum is nagylétszámú Linuxban jártas taggal büszkélkedhet. Nehéz szinteket felállítani egy olyan rendszer ismeretében, ami annyira sokrétű, hogy teljesen szinte lehetetlen megismerni minden egyes részét. Azt azonban mindenki tudja, hogy kezdő-e vagy sem. Elsősorban nekik szólnak az alábbiak, de érdemes mindenkinek elolvasnia, mint útjelző táblát.
Új hozzászólás Aktív témák
-
mikrofon
veterán
Helló!
Régebb óta probálkozom egy Régi: HP OmniBook 4100: /Pentium2 233MHz(512kb L2) 64Mb VIDEO: neomagic HANG: alsa cs4232 PCMCIA: ( yenta_socket modul) Ethernet: Xircom RealPort CardBus Ethernet 10/100 + Modem 56 RBEM56G-100 szükséges mosul hozzá xircom_cb BILLENTYÜZET: fr_CH-latin1 (itt a kukaccal szokott gondlenni mert az Alt+2 azonban a firefox és az opera mellőzi az altal elérhető karaktereket/ Életrekeltésére. Néha siker néha nem. Legjobban a DSL Linux feleltmeg azon szinte mindent meg tudtam oldani. Kivétel a gyorsaság pl böngészök elég lassuak voltak. és ha az oldalt ''görgette'' akkor nagyon lassan és akadzva haladt) Az ujabb rendszerke többé kevésbé felmentek rá. Egy két boot paraméter beirásával: acpi=off irqpoll pci=routeirq. De pl az archlinux utolaso két változata az semmivel sem megy a boot után Kernel panic. Arra gondoltam meg próbálnám régebbi linuxal pl: debian 2.x vagy SUSE 7.x. Azonban ezeket nem találtam a neten valamint repokat sem hozzá ... (vajon hol lehetnek?)
Idáig a BeOS HE volt az amivel ugyment ahogy kell nem kellet várakozni progik betöltésér ... Azonban ehez megt nincs megfelelő driver ai életre keltené a netet: PCMCIA: Xicom RBEM56G -100 .
Kérlek segítsetek! Elég régota szenvedek vele! Nem várok sokat csak internet bőngészési lehetőséget megfelelő minőségben!
Köszi
[Szerkesztve]
Új hozzászólás Aktív témák
- mefistofeles: Az elhízás nem akaratgyengeség!
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Automata kávégépek
- Sorozatok
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Háztartási gépek
- Raspberry Pi
- Bittorrent topik
- Windows 7
- Steam, GOG, Epic Store, Humble Store, Xbox PC Game Pass, Origin Access, uPlay+, Apple Arcade felhasználók barátságos izgulós topikja
- További aktív témák...
- MEGA AKCIÓ! - Jogtiszta Windows - Office & Autodesk & CorelDRAW - Azonnal - Számlával - Garanciával
- Antivírus szoftverek, VPN
- Számlás!Steam,EA,Epic és egyébb játékok Pc-re vagy XBox!
- Windows 10 11 Pro Office 19 21 Pro Plus Retail kulcs 1 PC Mac AKCIÓ! Automatikus 0-24
- Vírusirtó, Antivirus, VPN kulcsok GARANCIÁVAL!
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 Pro 256GB Pacific Blue-1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS4339, 100% Akksi
- Telefon felvásárlás!! iPhone 12 Mini/iPhone 12/iPhone 12 Pro/iPhone 12 Pro Max
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i7 14700KF 32/64GB RAM RTX 5070 Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T590 - i5-8GEN I 16GB I 256GB SSD I 15,6" FHD I Cam I W11 I Gari!
- LG 55G4 - 55" OLED evo - 4K 144Hz & 0.1ms - MLA Plus - 3000 Nits - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium
Állásajánlatok
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


