Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Keitaro

    addikt

    válasz lyzzard #560 üzenetére

    S3-at írsz, de mire gondolsz pontosan? Savage3D, Savage4 vagy Savage2000?
    Mindegyik támogat 3 API-t, de ha V3-al hasonlítgatunk akkor valsz S4-ről lesz szó, az pedig nem igazán lesz gyorsabb nála... van neki egy 64bites mem controllere ez már egy löket neki, TnL akkor még hírből sem volt, szóval az nincs neki. DX6-os kártya a lelkem.
    UT-ben egyetlen előnye, hogy tudja Metal alatt futtatni, és abban így gyors. Viszont nevetséges, hogy nem tudtak egy normális drivert írni hozzá :(
    Sajnos nekem elég sokáig volt Savage4-em és így láthattam textúra hibák egész garmadáját. Villog a textúra, nincs textúra, hibás a textúra...
    Ráadásul nézz meg valamit ha le akarsz döbbenni. A Savage4 bődületesen lassú 2D-ben!
    A V3 egy álom hozzá képest. Azt mondtad K6-2 450-el nézted. Próbálj meg valami normális DivX-et játszani vele. Szaggatni fog, siet a hang, de tökéletes nem lesz (persze most nem pici felbontású divx hanem dvd rip) Az Atiddal menni fog.
    Vagy fogj simán egy Heroes III-at. Szaggatni fog a scrollozás. Az Atival tökéletes lesz.
    Anno meghalt az AGP foglalatom így egy Tseng ET-6000-es 2MB-s kártya került be S4 helyett és a Heroes III elkezdett repeszteni. Szerintem ez elég szégyen szegény S3-ra nézve.
    A Savage2000-ben ezt már rendbehozták nagyon jó 2D-je van!

Új hozzászólás Aktív témák