Hirdetés

Aktív témák

  • Quan-Chi

    őstag

    válasz cerkarobi #12908 üzenetére

    1 , ha fogyasztasz egy terméket és 3-4 hét alatt nem érzel tőle semmit , ráadásul kipakoltál érte egy halom pénzt akkor csalódott leszel ! én az voltam a createston -tól , se erőnövekedést se jobb regenerálódást egyszóval semmit nem vettem észre ! én nem nagy látványról beszélek , mert már nincs az a kieg kombináció ami látványosan alakítana ! 1 minimális plusz edzéskedv vagy közérzet javulás is elegendő lett volna ahhoz hogy megint vegyek ! egy sima tömegnövelő horror áron, semmi több !

    2, a NO Xplode egyáltalán nem drágább a többi hasonló terméknél ! 1-2K különbség van köztük és kb mindbe ugyan az is van és kb mindd40-50 adag , nagyon hasonló a hatásuk is ! mégis egyénenként eltér kicsivel ( nekem a No xplode és az Xpand volt eddig jó ) , biztosan a detonator is jó lenne de nem 17000ft-ért 25 adag ...rablás kategória

    3, diéta alatt számít igazán sokat a fehérje tisztasága ( CH-zsírmentessége ) de akkor úgy is izolátumot vesz az ember és ott nem lesz ilyen gond ! kisebb pénzű embereknek a Whey Fusion jobb választás lehet diéta alatt . de átlagos napi használatra az ElitWhey jobb ! az hogy hány %-os egy termék még nem befolyásolja a minőségét ( ugyanis pl a Scitec Anabolic Whey nagyon jó termék és csak 70%-os , a Syntha6 meg csak 50 és mégis szuper és akkor ott a legjobb fehérje a piacon az Optimum-é ami szintén csak 70%-os) ezen dolgok miatt relatív mi van ráírva a cimkére mert bármit ráírhatnak ! engem nem az összetétele érdekel hanem a visszajelzések ! felőlem aztán lehet egy fehérje 101%-os is ha a 70%-osra jobbak a visszajelzések ! nekem még anno Béla ajánlotta a DYM-et, mondta is h eddig ez a legjobb amit kapott, a PowerTrack is szponzorálta de azokat eladta meg elajándékozta mert szerinte szar volt, én is kipróbáltam és tényleg az !

    4, a gazdaságosság alapja nálam ott kezdődik hogy szart nem veszek ! mind1 mennyibe kerül ha jó ! ha lehet választani hogy 20ért veszel szart vagy 30 ért jót, akkor a 30 gazdaságosabb mert használ :K és egy kiszerelés minél nagyobb arányaiban annál olcsóbb . emiatt 10LBS alatt nem is veszek kieget !

    5, szerintem az már önmagában válasz hogy 1általán nem árulnak ! pedig SB-n aztán mindenféle van ! mint mondtam szerintem nem rossz a Peak , de nem elég jó ahhoz hogy azt vegyek ! annyiból lehet jobbat kapni ! ráadásul még flancolhatsz is hogy egy neves / márkás amerikai gyártó sláger termékét szeded ...

    - most vettem elöször olyan terméket amiről itthon semmi vélemény nem volt ! ez a Cytogenix Xenadrin volt ! de felmentem BB.com-ra és 1000 dicsérő HSZ volt mellette , és a benne volt a 10 legjobb zsírégetőbe ! nem volt kérdés hogy lecsaptam a közel 50%-os akcióra , ami még most is tart ! és tényleg nagyon jó ! csak ajánlani tudom! én utálom az amcsikat , de be kell látni ők gyártják magasan a legjobb cuccokat edzéshez , és az egész edzés mekkája ott van ...

    kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

Aktív témák