Hirdetés
Új hozzászólás Aktív témák
-
Necc
addikt
válasz
zaccfater
#5179
üzenetére
Se windowson, se androidon, se iOS-en, se semmin, csak "kiegesziteni" tudod a belso tarhelyet memoria kartyaval ami viszont fabatkat se er, mert:
1) a memoriakartya teljesitmenye erosen limitalt, igy csak bizonyos dolgokat esszeru ra masolni vagy telepiteni (sot android alatt meg extra nyavaja kieroszakolni a programokbol hogy ugyan hasznaljak mar a kulso kartyat)
2) Ha a rendszer allandoan sir a keves tarhelyre mert az operacios rendszer es a kenyszeruen belso tarhelyrol futo vagy arra dolgozo programok teljesen felemesztik azt, a memoriakartya nem fogja megoldani ezt a problemat, mert a kulso memoriakartya csak kiegeszites es !NEM! kibovitese a belso tarhelynek!
Új hozzászólás Aktív témák
- Sony MILC fényképezőgépcsalád
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Milyen videókártyát?
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Filmvilág
- Fejhallgatós találkozó
- alza vélemények - tapasztalatok
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Projektor topic
- További aktív témák...
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14400F 32/64GB RAM RX 9060 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS! ASUS H510M i5 10400F 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2080 Super 8GB Zalman T4 PLUS FSP 700W
- Dell Precision 7560 - Intel Core i9-11950H RTX A4000 32GB 1TB SSD FHD
- Bomba ár! Lenovo X1 Yoga 3rd - i5-8GEN I 8GB I 256GB SSD I 14" FHD Touch I W11 I CAM I Garancia!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 4500 16/32/64GB RAM RTX 3060 12GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


