Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    válasz King Unique #55627 üzenetére

    Egyrészt irritál az a mód, ahogyan betették, elvek szintjén bosszant, másrészt 2015 óta én is próbálgattam eleget, és számomra ez még mindig egy béta állapotú valami. Talán egy év múlva...

    Attól pedig, hogy valamit az ember használ, mert használni kénytelen, még nem kell szeretnie is! Ezt a céget én nem érdeklem, csak fizessek, legalábbis a viselkedésük számomra ilyennek tűnik. Azt a kettőt is megnézted, amit linkeltem? -van még pár hasonló. A telemetriájukat is a hajukra kenhetnék, meg a frissítési rendszert is, aminek a kiiktatásával szintén elment vagy fél órám. Minden új telepítésnél én szerkeszthetem a csoportházirendet, állíthatom be a szolgáltatások kezelését, gyalulhatok a powershell segítségével, regedit, msconfig, stb., ha kicsit is közelebb akarok kerülni ahhoz, amit elvárnék; és ez egy fizetős cucc. :( Tuti nem vagyok egyedül az adatgyűjtés miatti hőzöngésemmel; miért nem lehet alapból kikapcsolni, és opcionálissá tenni?! -kapcsolja be magának az, aki szeretne segíteni. Sok bajom van velük. Viszont tény, hogy szükségem van rájuk a játékok miatt.

    [ Szerkesztve ]

  • movax

    őstag

    válasz King Unique #55627 üzenetére

    Hát mert ez az egyik alap magatartás, ami előreviszi az ipart: mi lesz ha...? Erre épül minden buherálás, trial&error előrelépés, fejlesztés, kiskapuzás, tweak stb. Ha soha senki nem fogna bele ilyesmibe, most is ott ülnénk 64 KB memóriával és Spectrumon tolnánk a Pong-ot.

    Ha majd beszarik a rendszere, akkor visszateszi az Edge-t. De ha nem szarik be, akkor közzéteszi az eredményeit és többen követni kezdik, ez ilyen egyszerű. Defender, Store, Cortana stb. nélkül is ragyogóan elvan a windows10 és valakinek erre is rá kellett jönnie először.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák