Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sunsaw

    tag

    válasz ArchElf #1245 üzenetére

    Koszi. Megneztem, belekotortam forrásba is, és teljesen úgy csinálják, ahogy én. Rendes uj ablak, ShowInTaskbar false, ShowDialoggal megnyitni. De viszont nekik nem jelenik meg dupla az ALT-TAB-ra... nem tudom, miert van ez igy, amugy konvertalni kellett a projektet, mert en VS2010-et hasznalok, ez szamithat valamit? Megnézné nekem valaki, hogy melyik az a kulcspont, ami miatt nekem dupla ablak van a taszkváltásnál, nekik meg csak egy? Nincs otletem sem, olyan tul egyszeru a kod, hogy nem talalom a lenyeget meg sajnos, lehet, hogy nem jo pontra koncentralok es elkeruli valami a figyelmem :(

    Sot, meg jobbat mondok, ezt csinalom: elinditom a programot, megnyitom a dialogus ablakot, ALT-TAB-nal csak a dialogusablak latszik. Ha elvaltok rola, majd vissza ALT-TAB-bal, akkor csak a dialogusablak jelenik meg, a foablak nem. Ha azt csinalom, hogy elinditom, megnyitom a dialogusablakot, es elvaltok, majd talcan kattintok a feladatra, akkor a foablak jon be, es nem a dialogusablak (szimulalt lefagyas, ami nem jo!). Mit kene tenni?

    [ Szerkesztve ]

    Windows Phone 7 Developer

Új hozzászólás Aktív témák