Aktív témák
-
EmberXY
veterán
válasz
Siriusb
#24567
üzenetére
Szia!
Valóban NTFS particióról van szó (honnan tudtad?
)
Telepitettem az ntfs-config-ot, majd meg is találtam, hogy hova tette, lényegében egy NTFS Configuration Tool nevű alkalmazáshoz volt szerencsém, de az emlitett vinyót nem ajánlotta fel, 2 helyet ajánlott fel, és nem láttam semmilyen plusz hozzáadási lehetőséget. A két helyből az elsőnél megadtam, hogy mit szeretnék, erre hibaüzenetet kaptam, miszerint hibás karakter van benne, csak egy nevet adjak neki, ezt megtettem, létrehozott valamit (egy "mappát" látok a megadott névvel, benne látom az asztali háttérképet, tán a "home" könyvtárat sikerült átneveznem?, lövésem sincs), második a "Rendszer számára fenntartott hely" nevet viseli, ehhez nem nyúltam.
Az fstab, amit linkeltél első ránézésre kinainak tűnik, lévén, hogy az első napom Linux használóként, ezzel a büdös életben nem oldom meg a problémát..., valljuk be, az ember a Windows-sal túlságosan is hozzászokik a grafikus felülethez
Vagy a jogusultságot nem lehet valahogy változtatni, hogy ne kérjen lépten-nyomon jelszót? Elvégre egyedül használom a saját gépemet, furcsán veszi ki magát a dolog.
Ha esetleg van valami ötleted ezekre a dolgokra, szivesen meghallgatnám, előre is köszönöm, és elnézést a dilettantizmusom miatt, de még életemben nem használtam Linuxot, de szeretném használni.
Aktív témák
- Azonnali fáradt gőzös kérdések órája
- Autós topik
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Filmvilág
- Könyvajánló
- A Föld teraformálásával építene galaktikus birodalmat Elon Musk
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- További aktív témák...
- LG UltraGear 32GS95UX-B OLED Monitor! 32" 3840x2160 / 480Hz / 0.03ms / FreeSync / G-Sync! BeszámítOK
- BESZÁMÍTÁS! GIGABYTE B650E R9 7900X 64GB DDR5 1TB SSD RTX 5080 16GB NZXT H9 Flow White Corsair 850W
- LG OLED65G49LS CSÚCS Ultra HD 4K 65" OLED TV!
- Apple iPhone 14 / 128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / Akku: 87%
- PC - Számítógép akár játékra // i5 // GTX 750Ti // Számla + Garancia //
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest



