Hirdetés
-
50 - 1
34385 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2023-12-13 03:24 Téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
VirDan
aktív tag
Ahhoz kellene egy normális anti-cheat, mert ha most sem lesz akkor előre lehet temetni az egészet.
Az elszomorító az, hogy itt konzolon, egyre több a Cronusmax hero. Minden van:Strong Aim assist+AntiRecoil+AutoHeadshot+AutoSprint+AutoArmWresling.
Felstasckelt strikerben rádnéz SASG-12-vel, és annyi. Plusz akadnak még olyan kedves gamerek is, akik lag swith-et használnak... Szóval sajnos konzolon se rózsás a helyzet. -
VirDan
aktív tag
Kíváncsi leszek a Snowdrop Engine tuningolt változatára. Mennyiben, vagy egyáltalán lesz-e változás az éghajlati jellemzőkben.
-
Lifer092
senior tag
Az R6-ban azért rendesen dobálja kifelé a nem oda illő embereket a Battleye....
Semeddig nem tartana implementálni egy normális anti-cheat rendszert ebbe a játékba, pláne ha már most az "alapoktól" húznak fel egy második részt, vagy ha akár egy meglévő kódot foltozgatnak, ilyenkor simán implementálható LENNE. -
akoska07
nagyúr
Ahhoz kellene egy normális anti-cheat, mert ha most sem lesz akkor előre lehet temetni az egészet.
Szvsz nem lesz benne.
Ne legyen igazam.Sok bevételük volt az egyes felhasználók többszörös visszatérésével,többszörös vásárlásával.
-
.LnB
titán
Ahhoz kellene egy normális anti-cheat, mert ha most sem lesz akkor előre lehet temetni az egészet.
Tudom sniper.. Ez az egyetlen fontos dolog. Bizakodó vagyok mert az R6:Siege-ben ott a Battleye és nem mondom azt, hogy az tökéletes, mert nem tudom. De én nem találkoztam ott sose cheaterrel.
-
Snip3r_HUN
addikt
-
.LnB
titán
-
#75376384
törölt tag
A téli időjárás számos plusz lehetőséget adott a játéknak és elfolytott pár “kellemetlen” kérdést. Pl. nyáron vagy akár ősszel hova tudnál felaggatni ennyi féle cuccot a karakteredre?
A másik, hogy a survival és a dz hangulata is sokkal jobban átjön ebben a téli időjárásban.
Ja és jobb idő esetén az a kérdés is felmerülhet, hogy ki a fene menne utcára ennyi hulla és eldobált fertőzött eszköz közé? Vagy majd adnak valami szag adagolót is a játékhoz, ami néha az arcunkba nyomja amit kell?Dicséretes amit az utóbbi időben csináltak az első résszel, de csak emiatt nem fogom előrendelni és látatlanban megvenni sem. Túl sokszor játszotta már el a játékipar a bizalmam. Kár, hogy sokan bedőlnek még így is, aztán persze sírnak mert szart kaptak.

-
akoska07
nagyúr
-
Bad Pritt
félisten
Nem játszottam vele sokat, de bennem úgy él a mai napig, hogy szutyok idő volt benne.

Meg a reklámkampány is nagyon ráállt a téli időjárásra.
Amúgy ha nem USA, akkor valami Távol-Keletet adnék, Hong Kong, Tokió, ilyesmi. -
.LnB
titán
-
Rony949
addikt
Nekem most az is eszembe jutott hogy míg az első részben folyton havazott, addig ebben a részben végig eshetne az eső. Csak mint a Max Payne-szériában.

-
oriic
HÁZIGAZDA
-
wjbhbdux
veterán
-
oriic
HÁZIGAZDA
Facen van kint 1 videó. Ha ilyen lesz a grafikai akkor... Bár Ubit ismerve..

Hol? Mert a hivatalos oldalon csak a logó videó van.
-
IntelKiller7
nagyúr
Facen van kint 1 videó. Ha ilyen lesz a grafikai akkor... Bár Ubit ismerve..

-
Bad Pritt
félisten
Srácok, nem akar valaki nekiesni ennek a képnek ps-sel? [link] Lehet képzelődöm, de én határozott árny vonalakat veszek ki belőle. Egy kis szín buherával lehet kiad még valamit ez a kép amit elsőre nem látunk.szerk.: invertáltam a színeket paintben, semmit nem ad ki, csak ilyen "kosz" effektek vannak a képen.
A másik? Nem akartok tippelni, hogy melyik városba fog játszódni?
1.tipp melyik város
2.pedig, hogy te/mi melyik várost járnánk be a második részben.Az én tippeim:
1. Washington
2. Tokyo, Vagy maradjon NY-ban de fullosan megcsinálva.Ha tartani akarják ezt a borongós stílust, akkor Seattle.
-
Elims
veterán
Szerintem jól megcsinálták az elsőt.Lehet mondani sok mindent,de csak "rajta van" még sok-sok játékos több 100 órája.Vettem pár játékot az utóbbi időben is,de bármelyikkel játszottam pár percet kívánkozott vissza a division.
Oriic: Köszi a hírt!! :-)
-
pohár
félisten
-
TommyS_27
senior tag
Remélem a karaktert át lehet majd vinni és nagyobb szabadságot kapunk majd a kinézet módosításon. Jelenleg olyan mint valami klón hadsereg. Jó lenne egyedivé tenni valahogy.
-
cyberkind
félisten
Srácok, nem akar valaki nekiesni ennek a képnek ps-sel? [link] Lehet képzelődöm, de én határozott árny vonalakat veszek ki belőle. Egy kis szín buherával lehet kiad még valamit ez a kép amit elsőre nem látunk.szerk.: invertáltam a színeket paintben, semmit nem ad ki, csak ilyen "kosz" effektek vannak a képen.
A másik? Nem akartok tippelni, hogy melyik városba fog játszódni?
1.tipp melyik város
2.pedig, hogy te/mi melyik várost járnánk be a második részben.Az én tippeim:
1. Washington
2. Tokyo, Vagy maradjon NY-ban de fullosan megcsinálva.NY már uncsi lenne megint, az elsőben kellett volna rendesen megcsinálni és azt továbbvinni egy új városba, de fogalmam sincs hol lenne ez jó, mivel a legjobb hely már volt.
-
Rony949
addikt
Srácok, nem akar valaki nekiesni ennek a képnek ps-sel? [link] Lehet képzelődöm, de én határozott árny vonalakat veszek ki belőle. Egy kis szín buherával lehet kiad még valamit ez a kép amit elsőre nem látunk.szerk.: invertáltam a színeket paintben, semmit nem ad ki, csak ilyen "kosz" effektek vannak a képen.
A másik? Nem akartok tippelni, hogy melyik városba fog játszódni?
1.tipp melyik város
2.pedig, hogy te/mi melyik várost járnánk be a második részben.Az én tippeim:
1. Washington
2. Tokyo, Vagy maradjon NY-ban de fullosan megcsinálva.Ha Amerika, akkor San Francisco eléggé impozáns város lenne, vagy ahogy te mondtad, Washington. Esetleg még Chicago. De azt is megkockáztatnám hogy ha átmennek Európába, akkor megcsinálják Párizst....ha már franciák. Az se lenne rossz.
-
.LnB
titán
Srácok, nem akar valaki nekiesni ennek a képnek ps-sel? [link] Lehet képzelődöm, de én határozott árny vonalakat veszek ki belőle. Egy kis szín buherával lehet kiad még valamit ez a kép amit elsőre nem látunk.szerk.: invertáltam a színeket paintben, semmit nem ad ki, csak ilyen "kosz" effektek vannak a képen.
A másik? Nem akartok tippelni, hogy melyik városba fog játszódni?
1.tipp melyik város
2.pedig, hogy te/mi melyik várost járnánk be a második részben.Az én tippeim:
1. Washington
2. Tokyo, Vagy maradjon NY-ban de fullosan megcsinálva. -
Bencus88
nagyúr
Az első rész volt az egyik jatek amit platinaztam, pedig osszesen van harom platinam, szoval nagyon varom!!!
-
.LnB
titán
-
TommyS_27
senior tag
-
RazoR
veterán
-
TommyS_27
senior tag
Budapest 8. ker pl! Ott tuti lenne minden!

-
i@lex
őstag
Én csak annyit szeretnék kérni, hogy rögzítsünk már most egy moderátort a topiknak.
Nem szeretném ennél a résznél is oldalakon keresztül a PC-sek nyavalygását olvasni a csalókról, meg anticheatról, meg különféle trükköket használó nációkról. Köszönöm.Természetesen day one pre-order a cucc.

-
cyberkind
félisten
Miért lenne zombis amikor a The Walking Dead is megy a csába?
Semmi köze ennek a szériának a zombikhoz így ez lenne a legnagyobb hülyeség, bár én se tudom hova lehetne vinni a játékot NY után, a legjobb várost sikerült szarul ellőniük az elsőben. 
-
akoska07
nagyúr
-
cyberkind
félisten
-
akoska07
nagyúr
Anti-cheat... remélhetőleg az lesz az első dolog, mert ez a reportolgatós dolog az első résznél egy vicc. Minden esetre várom.

Igen az már meg érné a Div2 vásárlást.
-
RangerFox
veterán
Mindig az van, hogy ha valaminek megjelenik a második része, akkor késztetést érzek arra, hogy végigjátsszam az első részét is, holott többször is adtam neki esélyt, de nem fogott meg. Ez most is így van.

-
Edem05
őstag
-
.LnB
titán
Hol lehet előrendelni?

-
TommyS_27
senior tag
-
RazoR
veterán
Én csak azt remélem, hogy a kódot kikalapálják, hogy ne a kliens oldalon legyen azok a lényeges dolgok amiknek a szerver oldalon kéne lenniük!
-
TommyS_27
senior tag
A grafika nekem nem szempont! Legyen lag mentes és legyen benne egy jó AC! Meg persze nyűgözzenek le valamivel. Nem reménytelen a dolog szvsz.

-
norti
addikt
-
pzstm
titán
topik mentve

-
oriic
HÁZIGAZDA
Megmondom őszintén, az első rész jelenlegi maximum grafikájánál sokkal jobbat nem várok a 2. részre. Nyilván pár plusz effekt, meg némi extra jön majd, de többet nem érdemes várni szerintem. (Tegyük hozzá, hogy nem csúnya az első rész sem)
-
RazoR
veterán
-
TommyS_27
senior tag
Várom az E3-at! Az ott látottakat majd elosztom kettővel és kb olyan lesz a Div2

-
D4M13N
aktív tag
facebook oldalon van valami videó animáció is.
-
cyberkind
félisten
Talán, de csak talán leteszi azt a játékot a Ubisoft amit az elsővel akart és ígért?

-
Snip3r_HUN
addikt
Anti-cheat... remélhetőleg az lesz az első dolog, mert ez a reportolgatós dolog az első résznél egy vicc. Minden esetre várom.

-
-=Jam=-
addikt
The Division 2
Ubisoft Entertainment : Eine wichtige Ankündigung von Massive Entertainment zu The Division 2
Az Ubisoft hivatalosan is bejelentette a The Division 2-t. Részletek az idei E3-on. Topik a PC részlegre lett létrehozva, de mivel multiplatform lesz a játék, konzolosok is beszélgethetnek róla itt.
Na kíváncsi leszek tanulnak-e az 1-ben elkövetett hibákból, mindenesetre nagyon várom

-
oriic
HÁZIGAZDA
The Division 2
Ubisoft Entertainment : Eine wichtige Ankündigung von Massive Entertainment zu The Division 2
Az Ubisoft hivatalosan is bejelentette a The Division 2-t. Részletek az idei E3-on. Topik a PC részlegre lett létrehozva, de mivel multiplatform lesz a játék, konzolosok is beszélgethetnek róla itt.
Új hozzászólás Aktív témák
-
50 - 1
34385 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- ELADÓ: AMD Ryzen 5 3600X 6mag/12szál AM4 processzor ajándék pasztával (+gari/számlás)
- ELADÓ: 16GB (2x8GB) HYPERX Fury 3200MHz DDR4 memória /gyári dual-kit/ (+gari/számlás)
- PowerColor RX 6700 XT 12GB GDDR6 Hellhound Eladó!
- Synology DiskStation DS1019+ NAS // + 5x 4TB HGST Deskstar SATA3 lemez
- OHH! Dell Precision 7560 Tervező Vágó Laptop -70% 15,6" i7-11850H 32/512 NVIDIA T1200 4GB FHD
- Apple iPhone 11 Pro Max 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Gamer egerek és billentyűzetek kitűnő árakon!
- HIBÁTLAN iPhone 12 Pro 256GB Gold -2 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS5550, 100% AKKSI
- AKCIÓ! Apple Macbook Air 15 2026 M5 24GB RAM 1TB SSD notebook garanciával hibátlan működéssel
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 Pro 128GB Deep Purple -2 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS5379
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest

Semeddig nem tartana implementálni egy normális anti-cheat rendszert ebbe a játékba, pláne ha már most az "alapoktól" húznak fel egy második részt, vagy ha akár egy meglévő kódot foltozgatnak, ilyenkor simán implementálható LENNE.




![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)

mondjuk úgy, hogy a “mobok” levennék a dz-ben a hátadról a tatyót miközben megkérdezik mennyi az idő és lehúznak cigivel!
Előbb lássunk belőle valamit.

![[link] [link]](https://pbs.twimg.com/media/DXxuKD8W4AMyazK.png)


