Hirdetés

  • Megbírságolták a Razert a Zephyr maszkok miatt

    ph A cég elég olcsón megússza az ügyfelei félrevezetését, de az üdvözlendő, hogy az Egyesült Államok hatóságai nem siklottak el az ügy felett.

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

Új hozzászólás Aktív témák

  • RCH

    tag

    válasz SteveL #3406 üzenetére

    Csináltam egy ilyet munkahelyre. Persze szopás volt, meg kompromiszumos, de mûködik. (Pontosabban mûködött a régi rendszeren, de majd megjavítom.)

    Az alap az volt, hogy munkahelyen a telefon némítva van. Csináltam egy listát és szerettem volna ha a listában szereplô hívásakor a telefon visszakapcsolja a hangot. Kiderült, hogy ezt nem támogatja az android (?) a telefon (?) a Samsung (?) ezért kerülômegoldásra kényszerültem: listás híváskor csippantott egyet a telefon (üzenet hang be, hangereje fel, csippantás, hang ki), majd SVOX hozzá teszi: "Szia! XXX szeretne veled beszélni!"

    Egyfelôl a kollegák nem utáltak az eszement csengôhangjaim miatt, másfelôl ha nem voltam telefonközelben, már azzal vártak, hogy "keresett XXX!" :D

Új hozzászólás Aktív témák