- Gyártófüggetlen módon oldja meg a részletes geometria problémáját az AMD
- Hardvereket szállít a virtuális fuvaros
- VGA-t károsító ASUS deszkák: a gyártó kínai részlege komolyabban veszi a dolgot
- Helytakarékos rackmount NAS sziluettje bontakozott ki a QNAP felségvizein
- Nem túlspilázott Biostar alaplap jött Intel B860 chipsettel
- Gyártófüggetlen módon oldja meg a részletes geometria problémáját az AMD
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Micro Four Thirds
- Milyen cserélhető objektíves gépet?
- Dell asztali gépek
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Mikrokontrollerek Arduino környezetben (programozás, építés, tippek)
- Notebook hibák
- TCL LCD és LED TV-k
-
PROHARDVER!
A Blizzard 2007. május 19-én a Blizzard Worldwide International keretein belül bejelentette, hogy fejlesztik minden idők egyik legsikeresebb RTS-ének folytatását, a StarCraft II-t. A játék alapjaihoz nem nyúltak, a második részben is három fajjal szállhatunk harcba: a rovarszerű zerg-gel, a kolonizáló földlakó terran-nal és a hi-tech űrlény protoss-szal. Rengeteg új egység mellett régi ismerősökkel is fogunk találkozni, a történet pedig a Brood War után veszi fel a fonalat.
Új hozzászólás Aktív témák
-
icons
addikt
Én is kezdő vagyok (szombat óta van meg, khmm...hivatalos verzióban (nem szeretek vakon játékot venni)), de a single teljesen más, mint a multi
A kampány egységei ahogy már írták, nem mindig fedi a multi egységeit, és habár mókás, messze nem tudsz belőle eleget tanulni.
Az AI pedig teljesne máshogy viselkedik, mint a valós ellenfél. Habár gyakorolni kiváló (beteszed mondjuk hardra, és közben meg lehet tanulni a gyorsbillentyűket, mikor mit érdemes építeni, stb), taktikát kipróbálni nem lehet vele.Amit említettek gyakorló meccseket, azokat én kihagytam, de ha tudok, visszanézek, mert mindenképpen érdemes őket megcsinálni. Az meg ha nem megy, nem gond szerintem, rossz lesz a statod. na bumm.
Nekem is elég szörnyű, de valahol el kell kezdeni (nekem pl mindig túl sok mineralom meg gázom van. És ninsc elég egységem, dehát egyszer majd csak belejövök
Most főleg barátokkal játszunk csapatban, volt all-in, semi-all-in, stbstb, és elég sokat nyertünk (ami jó érzés
), közben meg szépen megtanulom mit érdemes és mit nem érdemes csinálni
Új hozzászólás Aktív témák
- Autós topik
- Elektromos autók - motorok
- Gyúrósok ide!
- Hálózati / IP kamera
- Háború Izraelben
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Gyártófüggetlen módon oldja meg a részletes geometria problémáját az AMD
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Gitáros topic
- Hat év támogatást csomagolt fém házba a OnePlus Nord 4
- További aktív témák...
- Asus ROG Phone 7 Ultimate + tartozékok
- FRISS LISTA!!!! SPÓRÓLJ SZÁZEZREKET! Új és bontatlan gamer laptopok! Legion ROG strix Omen Predator
- Laptop billentyűzetek
- HP ZBook 15 G6 i7 9850H(9.Gen)--6 mag, 12 szál--32GB RAM--512GB SSD--NVIDIA Quadro T2000
- AMD Ryzen 5 5600 sAM4 OEM processzor Cikkszám: 100-000000927
Állásajánlatok
Cég: Marketing Budget
Város: Budapest