Hirdetés
- OLED TV topic
- Sony MILC fényképezőgépcsalád
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
- Tanévzáróra igyekeznek a hardverek
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Milyen alaplapot vegyek?
- Végre véglegesek az AV2 kodek specifikációi
- Projektor topic
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Senki sem beszél róla, de újra elérhető két 30-as sorozatú GeForce
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2026-02-26 20:19 Téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
HaroWerks
senior tag
De ott nem a személyzeti folyosókon mennek a vadászok, hanem mindenféle külső nagy járatban

[Szerkesztve] -
zsiga667
addikt
A Nemesis más.
Elment nagyon az akció irányába, de úgy gondolom, hogy egy ilyen rész sem ártott, most végre láthattunk pár hosszabb, mozgalmasabb űrcsatát.
Az olyan finomságokról mint az az ''autós üldözés'', vagy amikor azzal a kis vadászgéppel mennek egy űrhajó belsejében szerintem elég nagy újítás, ilyet ST filmben (plusz más sci-fi filmben sem) nem nagyon láttunk.''vagy amikor azzal a kis vadászgéppel mennek egy űrhajó belsejében szerintem elég nagy újítás, ilyet ST filmben (plusz más sci-fi filmben sem) nem nagyon láttunk.''
Szoktál te SW-t nézni? Mert ott meg ez a trendy...
-
HaroWerks
senior tag
Nemesisnek nekem a storyval van bajom. nincs benne tulsok csűrcsavar, nem ugy mint a 6. részben (Sulu az utolsó pillanatban beesik az Excelsiorral, meg az az adó Kirk kezén, áááá), vagy a 9. ben (áttranszportálják az egész son'a hajó legénységét, coool
). Alapvetően még az űrcsata is okés csak kicsit elhúzták.Azért volt abban is pár fordulat, te például gondoltad volna, hogy Shinzon Picard klónja?

Vagy azt, hogy jobb híján szerencsétlen Enterprise-nak bele kell mennie a másik űrhajóba?
Szegény Data-t már ne is említsük...
-
bdav
őstag
A Nemesis más.
Elment nagyon az akció irányába, de úgy gondolom, hogy egy ilyen rész sem ártott, most végre láthattunk pár hosszabb, mozgalmasabb űrcsatát.
Az olyan finomságokról mint az az ''autós üldözés'', vagy amikor azzal a kis vadászgéppel mennek egy űrhajó belsejében szerintem elég nagy újítás, ilyet ST filmben (plusz más sci-fi filmben sem) nem nagyon láttunk.Nemesisnek nekem a storyval van bajom. nincs benne tulsok csűrcsavar, nem ugy mint a 6. részben (Sulu az utolsó pillanatban beesik az Excelsiorral, meg az az adó Kirk kezén, áááá), vagy a 9. ben (áttranszportálják az egész son'a hajó legénységét, coool
). Alapvetően még az űrcsata is okés csak kicsit elhúzták. -
#57764352
törölt tag
Flashback kellene ide....
Hallottam, hogy a Star Fleet Command II ingyenes lett. Ti mit tudtok róla? -
HaroWerks
senior tag
nemtom, igazán már nekem a voyager se jött be, kevés részt is láttam belőle. valahgy nem az igazi, a legtöbb karakter nem tetszik benne... Enterpriseből egy részt láttam eddig, az se volt ujdonság. Nemesis is felemás, hol van pl. egy undiscovered countryhoz képest? jó azért a final frontiernél jobb
nemtom, nekem valami hiányzik ezekből, amit a DS9 vagy teszem azt a Babylon 5 tudott.A Nemesis más.
Elment nagyon az akció irányába, de úgy gondolom, hogy egy ilyen rész sem ártott, most végre láthattunk pár hosszabb, mozgalmasabb űrcsatát.
Az olyan finomságokról mint az az ''autós üldözés'', vagy amikor azzal a kis vadászgéppel mennek egy űrhajó belsejében szerintem elég nagy újítás, ilyet ST filmben (plusz más sci-fi filmben sem) nem nagyon láttunk. -
bdav
őstag
nemtom, igazán már nekem a voyager se jött be, kevés részt is láttam belőle. valahgy nem az igazi, a legtöbb karakter nem tetszik benne... Enterpriseből egy részt láttam eddig, az se volt ujdonság. Nemesis is felemás, hol van pl. egy undiscovered countryhoz képest? jó azért a final frontiernél jobb
nemtom, nekem valami hiányzik ezekből, amit a DS9 vagy teszem azt a Babylon 5 tudott. -
Trak
addikt
Ez már gondolom összadat. Gondolom csak az amerikai bevételeket nézve volt bukta.
A pénz visszajött belőle, csak nem keresték sz@rrá magukat rajta, és az nekik már bukta
Az Enterprise is nyert több díjat is, mindenhol játszák, szerintem pénzügyileg azzal sem lesz gond, de gondolom mivel nem hozott több 100 milliót, ezért abbahagyják. -
Monoton
tag
Én úgy gondolom egy klingon sorozat nem lenne rossz!!!
Mondjuk a DS9 után játszodna!!
Szerintem nem lenne rossz!! -
Trak
addikt
Miért, most melyik film, sorozat volt színvonal alatti??
Mert szerintem egyik sem. Egyszerűen már nem ez kell a népnek, hanem a sok agyatlan hollywoodi kliséfilm. Az utolsó film, a Nemezis is jó volt, és az Enterprise is nagyon jó. -
HaroWerks
senior tag
Most néztem az IMDb adatait, a Nemesis mégsem volt akkora bukta, mint azt sokan hangoztatják:
Előállítási költség: kb $70,000,000
Bevétel világszerte: $97,500,000 (2003 március 2-ig)
[Szerkesztve] -
HaroWerks
senior tag
Egész pontosan az Enterprise után és Kirk előtt játszódna.
IMDb:
''In this prequel to James T. Kirk's era, but set after the era of ''Enterprise'', the Romulans are close to beginning a war with Earth. '' -
bdav
őstag
de komolyan igy gondolom. inkább ne csináljanak semmit, mint színvonalon aluli filmeket/sorozatokat. meg lehet ha kevesebb lenne, akkor utána jobban tetszene
-
HaroWerks
senior tag
Szerintem egyáltalán nem volt sok belőle

Az új mozifilm legkorábban 2007-ben készülhet el, a mozifilmeknél igy már lesz minimum 5 év szünet.
Szerintem nem azzal van a baj, hogy megunta volna a nép, hanem azzal, hogy szerencsétlen készítők kezében van ez az egész.
Egy hozzáértő forgatókönyv-iró+rendező (mondjuk ismét felkérni Jonathan Frakes-t, lásd First Contact sikere) csodákat művelhetne.
Kezdésnek ki kelene rúgni Berman bácsit...
-
Trak
addikt
A sok ''idióta'' játék helyett inkább megcsinálhatnák végre a XI. részt

Ezzel csak annyi a baj, hogy egy mozifilm + sorozat bukta után nem kapkodják el.
Egyébként a XI. részről annyit már tudni, hogy prequel lesz, magyarul előzmény, ami a Kirk kapitány előtt játszódik kb 150 évvel.
Én ezzel úgy vagyok, hogy hülyeség az egész, a TNG-s legénységgel kellett volna folytatni a történetet.Szerintem akkor azt az Enterprise-ra tervezték, az az előzmény sorozat.
Nem hiszem, hogy a közeljövőben megcsinálnák...
bdav: ne mondd ezt, ez istenkáromlás.
Star Trek ből nem lehet hiány...
(ja nem ez már egy másik Sci-fi
) -
bdav
őstag
A sok ''idióta'' játék helyett inkább megcsinálhatnák végre a XI. részt

Ezzel csak annyi a baj, hogy egy mozifilm + sorozat bukta után nem kapkodják el.
Egyébként a XI. részről annyit már tudni, hogy prequel lesz, magyarul előzmény, ami a Kirk kapitány előtt játszódik kb 150 évvel.
Én ezzel úgy vagyok, hogy hülyeség az egész, a TNG-s legénységgel kellett volna folytatni a történetet.mst szüneteltessék a treket vagy 5 évig. sok volt belőle, 20 éve folyamatosan megy szinte (tng kezdete óta nem volt szünet benne). kis pihi, vérfrissités.
-
HaroWerks
senior tag
A sok ''idióta'' játék helyett inkább megcsinálhatnák végre a XI. részt

Ezzel csak annyi a baj, hogy egy mozifilm + sorozat bukta után nem kapkodják el.
Egyébként a XI. részről annyit már tudni, hogy prequel lesz, magyarul előzmény, ami a Kirk kapitány előtt játszódik kb 150 évvel.
Én ezzel úgy vagyok, hogy hülyeség az egész, a TNG-s legénységgel kellett volna folytatni a történetet. -
bdav
őstag
Bridge commander rulz eléggé, mondjuk 2x játszottam csak a kampányt, annál többre nem köt le. Elite force2 t végigtoltam az jopofa volt, Armada2 nem rosz, de valamiért mégse jött be annyira
-
Gergello
addikt
-
HaroWerks
senior tag
Jah, meg rengeteg jó képet ehet csinálni csata közben.
+ a sok MOD
egy haverom BC-s oldala: Bővebben: linkEgész jó oldal.
Én innen töltöttem le mindent: Bővebben: link -
Gergello
addikt
-
HaroWerks
senior tag
Ezt a játékot már csak nézni is jó, az ember megnyomja az F9-et és néz mint a moziban

-
Gergello
addikt
hát, egy szimulátorhoz tudnám hasonlítani.
Kiválasztasz egy hajót beállítod az ellenséges hajókat és csatázol.
Egérrel meg az irány gombokkal irányíthatsz.
Torpedó, phaser /fézer/ fegyver stb...
Sok faj van benne.
Na meg persze Kampány is... -
HaroWerks
senior tag
-
Trak
addikt
Vlahogy nem találkoztam jó ST játékkal, amivel találkoztam, azok csak kiábrándítottak (pl. Elite Force).
Ez a Bridge Commander milyen? -
HaroWerks
senior tag
Természetesen Bridge Commander (megpakolva egy rakás mod-al, pl: sokkal részletesebb hajók, van egy rakás új is, Enterprise A-tól kezdve a Voyager-ig minden, még Borg kocka is, új hangok, jobb Quick Battle, stb
).
Az Elite Force-ot pár alkalom után meguntam. -
Nyuf
senior tag
Bridge commander nekem is tetszett
Volt vmi voyageres is amikor a borgoknál indult a játék de az nekem nem jött be annyira.Inkább nézem mint játszom
-
Gergello
addikt
Ha már Star Trek.
Ti milyen játékokat nyúztok ebben a témában?
Én pl: az Armada2-t, Elit Force1, Away Team és a legnagyobb Bridge Commander
na meg van még egy pár/ EF2, Armda1, Birth of Federation, meg ami nem jut eszembe....
[Szerkesztve] -
HaroWerks
senior tag
És elsősorban az ST reálisabb, mint az SW. Próbáltak arra törekedni, hogy tényleg egy lehetséges jövő képe jelenjen meg. A technika sokkal jobban hasonlít egy a mai világból kialakult jövőre, mint az SW-ben. Igaz az SW nem is ilyen, abban nem törekedtek erre. Szerintem ne hasonlítgassuk őket, nem érdemes. Mindkettő jó, de mindkettő más.
bdav: tényleg a DS9-ban a legjobbak a karakterek.Valóban, a ST lehet egy esetleges jövőkép is, és pont ettől lesz egészen más mint a - egyébként szintén kiváló - RÉGI SW trilógia (az újról inkább nem mondok semmit).
A technika nagyon jól ki van találva és az tetszik benne, hogy minden meg is van magyarázva valamilyen szinten, nagyon jó, és részletes leírásokat találni a különböző rajongói oldalakon.
(külön kedvenceim a különböző hajóosztályok leírásai) -
Trak
addikt
-
Nyuf
senior tag
És elsősorban az ST reálisabb, mint az SW. Próbáltak arra törekedni, hogy tényleg egy lehetséges jövő képe jelenjen meg. A technika sokkal jobban hasonlít egy a mai világból kialakult jövőre, mint az SW-ben. Igaz az SW nem is ilyen, abban nem törekedtek erre. Szerintem ne hasonlítgassuk őket, nem érdemes. Mindkettő jó, de mindkettő más.
bdav: tényleg a DS9-ban a legjobbak a karakterek.Szerintem a legújabb enterpriseban legjobbak a szereplök, bár az utso évadban T'pol (vagy hogy irják) nem az igazi valahogy...
-
Trak
addikt
Nem nem, a DS9-ban az a jó, hogy végig lehet követni a karakterek fejlődését/életét.
HaroWerks: a TOS nem csak azért néz ki úgy, mert alcsony volt a költségvetés, hanem mert egy 40 éves sorozat
[Szerkesztve] -
HaroWerks
senior tag
ja énis szeretem a treket. filmek közül a leggyengébb egyértelműen a Final Frontier, azt viszont nem értem h. a First Contact neked miért nem tetszik, az az egyik legjobb (a legjobb meg az undiscovered country). Sorozatból a DS9 a kedvencem, ami utána jött az már nem tetszett annyira (se a Voy, se az ENT). Viasat3nak hála a ds9et viszont kétszer láttam elejétől a végéig

Én sajnos a sorozatokból nagyon keveset láttam.
Pár Voyager rész, 1 DS9, aztán pár részletet a TOS-ból (ezen sajnos meglátszik, hogy kis költségvetésből dolgoztak, mókásan néztek ki benne példál a Klingon-ok
).
A mozifilmeknél viszont ez a sorrend nállam:
Star Trek VIII: First Contact
Star Trek VI: The Undiscovered Country
Star Trek X: Nemesis
Star Trek II: The Wrath of Khan
Star Trek IV: The Voyage Home
Star Trek IX: Insurrection
Star Trek VII: Generations
Star Trek I: The Motion Picture
Star Trek III: The Search for Spock
Star Trek V: The Final Frontier -
Trak
addikt
Szerintem a látványossággal is minden rendben van, főleg a III. résztől, onnantól kezdve az ILM csinálta a trükköket.
A SW és a ST szinte összehasonlíthatatlan, mindegyik teljesen más.
A ST-ben nincsenek hatalmas űrcsaták (na jó, a DS9 utolsó évadjában van belőle bőven
), faltól-falig akciók, sokkal nyugisabb, inkább elgondolkodtatóbb, teljesen másról szól (például a felfedezésről).
Továbbá szerintem kidolgozottabb, nagyobb világ a ST, elég csak a rengeteg részletesen kidolgozott fajra gondolni (Borg -ez valami fantasztikusan jól ki lett találva-, Klingon, Dominion, Romulan, Vulcan, Ferengi, továbbá maga a Föderáció).
Már a Föderáció elsődleges alapelve is nagyon jó gondolat.És elsősorban az ST reálisabb, mint az SW. Próbáltak arra törekedni, hogy tényleg egy lehetséges jövő képe jelenjen meg. A technika sokkal jobban hasonlít egy a mai világból kialakult jövőre, mint az SW-ben. Igaz az SW nem is ilyen, abban nem törekedtek erre. Szerintem ne hasonlítgassuk őket, nem érdemes. Mindkettő jó, de mindkettő más.
bdav: tényleg a DS9-ban a legjobbak a karakterek. -
Nyuf
senior tag
Majd ha már nem lesz más akkor talán elkezdem a ds9-t.Lehet hogy az utso évaddal kéne kezdenem ha abban történik vmi

-
HaroWerks
senior tag
Régebben tetszett, bár csak a mozifilmeket láttam. Helyesebben az eredeti szereplőgárdával készült első 6-ot. Az első 4 részt azóta magyarul is sikerült látni

Bár már nem nagyon emlékszem, miről szóltak, csak arra, hogy nem annyira a látványosságával tűntek ki. Annyira talán nem fogott meg, mint a Star Wars, persze az inkább meseszerű, fiatal fejjel lehet, hogy a Star Trek kevésbé élvezhető, bár mint mondtam, nekem 10 évesen is tetszett
Szerintem a látványossággal is minden rendben van, főleg a III. résztől, onnantól kezdve az ILM csinálta a trükköket.
A SW és a ST szinte összehasonlíthatatlan, mindegyik teljesen más.
A ST-ben nincsenek hatalmas űrcsaták (na jó, a DS9 utolsó évadjában van belőle bőven
), faltól-falig akciók, sokkal nyugisabb, inkább elgondolkodtatóbb, teljesen másról szól (például a felfedezésről).
Továbbá szerintem kidolgozottabb, nagyobb világ a ST, elég csak a rengeteg részletesen kidolgozott fajra gondolni (Borg -ez valami fantasztikusan jól ki lett találva-, Klingon, Dominion, Romulan, Vulcan, Ferengi, továbbá maga a Föderáció).
Már a Föderáció elsődleges alapelve is nagyon jó gondolat. -
bdav
őstag
sose történik semmi?! és a ''Favor the bold - Sacrifice of angels'' duplarész??? abban van az egész trek sorozat legnagyobb űrcsatája. DS9 zseniális. majdnem annyira mint a b5
. Ferengik meg rulz
ja és szvsz a ds9 rendelkezik a legjobb karakterekkel is. -
Trak
addikt
Ez is egy vélemény... de szerintem eléggé egyedül leszel vele, a DS9 eléggé népszerű. A DS9-ban nem történik semmi?
Az az a sorozat amiben háborúban áll az egész kvadráns, sőt más kvadránsok is. Merész kijelentés, hogy nem történik semmi. Nagyon jó kis sorozat. Mennyit néztél meg belőle? -
Nyuf
senior tag
Én pl személy szerint ki nem állhatom a ferengiket meg azt a szenvedést ami a ds9-ban megy...Sosem történik semmi fujfuj
Amugy én most nézem ujra a tng-t már 4 éved megvan dvdripben
-
Trak
addikt
A DS9 pedig az egyik legjobb. Mint a TNG, meg a Voyager, meg az Original Series
Szerintem az összes jó.
Azért ne hasonlítsuk össze a filmeket a sorozattal, más a kettő.
Azok még akkor készültek, amikor még csak az eredeti sorozat volt (kivéve persze az utolsókat).
[Szerkesztve] -
Nyuf
senior tag
Az hogy láttam az összes filmet, és az összes sorozat összes részét az feljogosít, hogy trekkernek mondjam magam?

Mindegyik jó, nem kell válogatni, csak megnézni
A legnagyobb bánatom, hogy befejezik az Enterprise-t
Az első évad tényleg kicsit más volt, mint az eddigiek, azok talán tényleg csak a fanatikusoknak tetszettek (szerintem nagyon jók voltak), de a 2. évadtól legalább olyan jó lett, mint az összes többi sorozat (ha nem jobb...).
De gondolom sokan az első évad után elpártoltak tőle, és pket nehéz volt visszaszerezni. Pedig nagyon jó, izgalmas részekről maradtak le
Azért egy kis javítás: most a 4. évad megy az Enterpriseból, nem a harmadik. Ezt még befejezik nyáron, és utána lesz vége...
Most egy kis szünet is van a részek közt, egyelőre 16 részt adtak le, a kövekező csak április 15.-én lesz. Pedig pont jó résznél hagyták abba, nehéz kivárni az áprilist
Én is szinte minden részét láttam.Kivéve a ds9-t mert az valami förtelem

Amugy szerintem is a legujabb enterprise a legjobb na meg a tng meg voyager még mindig nagyon ütös.A nagy filmek meg sem közelitik a sorozatok szinvonalát
-
Trak
addikt
Nem tudom melyik adja, és DC ről szedem le, akik oda rakják, azok pedig amerikában szedik le HDTV ről. Amerikában adják le az új részeket először, német TV-n ha adják is, akkor is vlamelyik korábbi évadot.
A válasz röviden: nem tudom adja-e vlamelyik német TV. -
Gergello
addikt
Az hogy láttam az összes filmet, és az összes sorozat összes részét az feljogosít, hogy trekkernek mondjam magam?

Mindegyik jó, nem kell válogatni, csak megnézni
A legnagyobb bánatom, hogy befejezik az Enterprise-t
Az első évad tényleg kicsit más volt, mint az eddigiek, azok talán tényleg csak a fanatikusoknak tetszettek (szerintem nagyon jók voltak), de a 2. évadtól legalább olyan jó lett, mint az összes többi sorozat (ha nem jobb...).
De gondolom sokan az első évad után elpártoltak tőle, és pket nehéz volt visszaszerezni. Pedig nagyon jó, izgalmas részekről maradtak le
Azért egy kis javítás: most a 4. évad megy az Enterpriseból, nem a harmadik. Ezt még befejezik nyáron, és utána lesz vége...
Most egy kis szünet is van a részek közt, egyelőre 16 részt adtak le, a kövekező csak április 15.-én lesz. Pedig pont jó résznél hagyták abba, nehéz kivárni az áprilist
Valamelyik Német TV nem adja most/még az Enterpreisot?
-
Trak
addikt
Nos, lássuk mennyi trekker van a ph!-en

Én kb 1 hónapja láttam életem első ST filmjét egy nagyon jó haveromnak köszönhetően, aki odaadta az összes részt.
A film (ST - The motion picture) már az első perceiben teljesen magával ragadott, hatalmas hangulata van ennek a világnak.
Azóta megnéztem az összes mozifilmet, 1-2 gyengébb résztől eltekintve mind nagyon jó film (a legjobb szerintem a First Contact, a leggyengébb talán a Search for Spock vagy a Final Frontier).
Sajnos a ST jövője kicsit zűrös, a X. mozifilm bukta volt (nem értem, hogy miért, lehet, hogy más irányt vett a többi filmhez képest, de végre volt pár mozgalmasabb akció és pár nagyon jó új ötlet), a legújabb Enterprise sorozat szintén bukta, 3 évad után abbahagyják hamarosan.Az hogy láttam az összes filmet, és az összes sorozat összes részét az feljogosít, hogy trekkernek mondjam magam?

Mindegyik jó, nem kell válogatni, csak megnézni
A legnagyobb bánatom, hogy befejezik az Enterprise-t
Az első évad tényleg kicsit más volt, mint az eddigiek, azok talán tényleg csak a fanatikusoknak tetszettek (szerintem nagyon jók voltak), de a 2. évadtól legalább olyan jó lett, mint az összes többi sorozat (ha nem jobb...).
De gondolom sokan az első évad után elpártoltak tőle, és pket nehéz volt visszaszerezni. Pedig nagyon jó, izgalmas részekről maradtak le
Azért egy kis javítás: most a 4. évad megy az Enterpriseból, nem a harmadik. Ezt még befejezik nyáron, és utána lesz vége...
Most egy kis szünet is van a részek közt, egyelőre 16 részt adtak le, a kövekező csak április 15.-én lesz. Pedig pont jó résznél hagyták abba, nehéz kivárni az áprilist
-
Gergello
addikt
Nah! Azt hittem már sohasem lesz ilyen topik!
-
bdav
őstag
-
Old Death
senior tag
ja énis szeretem a treket. filmek közül a leggyengébb egyértelműen a Final Frontier, azt viszont nem értem h. a First Contact neked miért nem tetszik, az az egyik legjobb (a legjobb meg az undiscovered country). Sorozatból a DS9 a kedvencem, ami utána jött az már nem tetszett annyira (se a Voy, se az ENT). Viasat3nak hála a ds9et viszont kétszer láttam elejétől a végéig

idézek: a legjobb szerintem a First Contact elolvastad

-
bdav
őstag
Nos, lássuk mennyi trekker van a ph!-en

Én kb 1 hónapja láttam életem első ST filmjét egy nagyon jó haveromnak köszönhetően, aki odaadta az összes részt.
A film (ST - The motion picture) már az első perceiben teljesen magával ragadott, hatalmas hangulata van ennek a világnak.
Azóta megnéztem az összes mozifilmet, 1-2 gyengébb résztől eltekintve mind nagyon jó film (a legjobb szerintem a First Contact, a leggyengébb talán a Search for Spock vagy a Final Frontier).
Sajnos a ST jövője kicsit zűrös, a X. mozifilm bukta volt (nem értem, hogy miért, lehet, hogy más irányt vett a többi filmhez képest, de végre volt pár mozgalmasabb akció és pár nagyon jó új ötlet), a legújabb Enterprise sorozat szintén bukta, 3 évad után abbahagyják hamarosan.ja énis szeretem a treket. filmek közül a leggyengébb egyértelműen a Final Frontier, azt viszont nem értem h. a First Contact neked miért nem tetszik, az az egyik legjobb (a legjobb meg az undiscovered country). Sorozatból a DS9 a kedvencem, ami utána jött az már nem tetszett annyira (se a Voy, se az ENT). Viasat3nak hála a ds9et viszont kétszer láttam elejétől a végéig

-
Dilikutya
félisten
Nos, lássuk mennyi trekker van a ph!-en

Én kb 1 hónapja láttam életem első ST filmjét egy nagyon jó haveromnak köszönhetően, aki odaadta az összes részt.
A film (ST - The motion picture) már az első perceiben teljesen magával ragadott, hatalmas hangulata van ennek a világnak.
Azóta megnéztem az összes mozifilmet, 1-2 gyengébb résztől eltekintve mind nagyon jó film (a legjobb szerintem a First Contact, a leggyengébb talán a Search for Spock vagy a Final Frontier).
Sajnos a ST jövője kicsit zűrös, a X. mozifilm bukta volt (nem értem, hogy miért, lehet, hogy más irányt vett a többi filmhez képest, de végre volt pár mozgalmasabb akció és pár nagyon jó új ötlet), a legújabb Enterprise sorozat szintén bukta, 3 évad után abbahagyják hamarosan.Régebben tetszett, bár csak a mozifilmeket láttam. Helyesebben az eredeti szereplőgárdával készült első 6-ot. Az első 4 részt azóta magyarul is sikerült látni

Bár már nem nagyon emlékszem, miről szóltak, csak arra, hogy nem annyira a látványosságával tűntek ki. Annyira talán nem fogott meg, mint a Star Wars, persze az inkább meseszerű, fiatal fejjel lehet, hogy a Star Trek kevésbé élvezhető, bár mint mondtam, nekem 10 évesen is tetszett
-
HaroWerks
senior tag
Nos, lássuk mennyi trekker van a ph!-en

Én kb 1 hónapja láttam életem első ST filmjét egy nagyon jó haveromnak köszönhetően, aki odaadta az összes részt.
A film (ST - The motion picture) már az első perceiben teljesen magával ragadott, hatalmas hangulata van ennek a világnak.
Azóta megnéztem az összes mozifilmet, 1-2 gyengébb résztől eltekintve mind nagyon jó film (a legjobb szerintem a First Contact, a leggyengébb talán a Search for Spock vagy a Final Frontier).
Sajnos a ST jövője kicsit zűrös, a X. mozifilm bukta volt (nem értem, hogy miért, lehet, hogy más irányt vett a többi filmhez képest, de végre volt pár mozgalmasabb akció és pár nagyon jó új ötlet), a legújabb Enterprise sorozat szintén bukta, 3 évad után abbahagyják hamarosan.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Apple iPhone 13 Pro 1TB,Újszerű,Dobozaval,12 hónap garanciával
- Keresünk iPhone 14/14 Plus/14 Pro/14 Pro Max
- Akció!!! Sosemhasznált! HP OmniBook 5 i7-1355U 16GB 1TB 16" FHD+ Gar.: 1 év
- Konzol felvásárlás!! Playstation 5, Playstation 5 Pro
- RAKTÁRSÖPRÉS!!! - Videókártyák, Monitorok, Notebookok, Stb. - Szaküzletből! Számlával!
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest






CPT.Pirk
