Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #31757056

    törölt tag

    Milyen kitobit vegyek aps-c e mount-ra tema tudom hogy rohadtul unalmas, es nem is akarok ezzel a kerdessel jonni, de mar kezd elegem lenni ebbol, hogy majdnem egy hete minden estemet hajnali 1-ig osszehasonlito tesztek nezegetesevel toltom, es teljesen egymasnak ellentmondo verdikteket talalok. Tul vagyok a youtube-on az osszesen, technology maffian at, Christopher Frost, Mark Galer, Christopher Burress, tokom tudja... Sikerult leszukitenem a kort vegul, annyira hogy 18-105 pz vagy 16-70 zeiss mellett dontenek, ha tudnek. De miutan vegig szenvedtem Frost sejpito videojat ahogyan elmagyarazza, es tesztkepekkel is alatamasztja hogy a zeiss miert volt neki egy huge disappointment, meg hogy 2szer lett visszakuldve a Sony-nak, de nem javult az eredmeny, majd egy masik videoban kihozza a 18-105 pz-t egy must have uvegnek, na ekkor jon technology maffia es persze o is kepekkel alatamasztva gyoz meg rola, hogy valojaban a 16-70 lemossa kepminosegben a 18-105 pz-t :DDD
    Hogy ez most miert lehet? Azert mert az egyik alvanyon bekapcsolt kepstabival tesztelt, vagy teljesen mas uvegeket teszteltek valojaban? Vagy egyiket a Zeiss fizeti masikat meg nemtom ki? :) Vagy tenyleg ekkora a minosegi szoras ezeknel az uvegeknel?
    Vagy ki lenne a leghitelesebb forras, dxo mark, dpreview? Vagy kinek higgyek?
    Ha a szoras valoban ekkora akkor a szurke import meg hasznalt cucc ki is esik egybol, mert eseknel a customer service-t el lehet felejteni. Azon gondlkodom inkabb, hogy bemegyek egy olyan szakuzletbe ahol jo a returns policy es megbeszelem veluk, hogy eloszor elhozom az egyiket, es ha nem tetszik vissza viszem es kihozom a masikat. Es ha az sem tetszik akkor vissza viszem azt is es adjak vissza a penzem :) Ez tunik nekem a leg jarhatobb utnak, mert nem nagyon akarok melle nyulni az az igazsag, egyszer meg akarom venni az uveget aztan menni vele ki a szabadba ugyis jon a jo ido (egy hetbol 7 nap eso) :D
    Valaki mas jart igy itt rajtam kivul?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák