Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hmmm1

    aktív tag

    válasz Celtis #103956 üzenetére

    Nem, azzal pont nincs problem egyelőre, mert gondolom akkor a jó:) Ezért a 120hz-esen lehet tényleg jó a 24p film. Amúgy ehh forrás. Figy. Egy namvadt pendrive nem hibázik be, nem a müholdról jön hogyi ngadozhat a jelt vagy franc tudja. Az anyag meg minden esetben szinte végig stabil hidd el. Amelyik nem, azt törlik még virgáboltinál is. Úgyhogy ez a forrás megkülönböztetés hülyeség.
    Ráadásul a ratings-en a KS7000-es tv ha jól tudom MINDEN forrásra 24p judder free. Még 4k felbontás és 60p mellett is. Szóval édes mindegy kellene hogy legyen hogy miről nézed. Ja amúgy újra néztem a vidiket, ugye pont a WalkingDeadnél kapcsoltad OFF-ra a Auto Motiont nagy úgy néznék meg tesztet, hogy úgy mit tud, csak pont ott már nem sok volt a videóból. De akár nézd meg magadnak. Dobjál pendrivera egy BDRiP-et, átlag másfél órás film 1,4GB kapcsolj ki minden kamu képjavítót, na és úgy nézd meg :D Na arra vagyok kíváncsi. És akkor még bdrip után 720p vagy 1080-as rls-t is megnézhetsz, de minden esetben legyen OFF teljesen off a rásegítés. És USB mondjuk. Na kíváncsi leszek mit látsz majd :)

Új hozzászólás Aktív témák